Зацепы?

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем Подорванный, 7 бер 2021.

  1. Подорванный

    Подорванный Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    691
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    1.389
    Повідомлення:
    1.059
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня на позицыях арт.немец,попались такие зацепы железные подскажыте с чего
     

    Images:

    20210307_144226.jpg
    20210307_144215.jpg
    20210307_144209.jpg
    gall 83 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ключ MASCHINENFABRIK-PENIG, піднятий на місці розбитого танку, довжина 21 см.
      888 грн.
    2. Насадка для переливу палива з каністри, вермахт
      750 грн.
    3. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
    4. (Краска местами не стабильная. Что то осыплется) На фото деталь самолёта, разобрана на две части)...
      6900 грн.
    5. 450 грн.
  3. Старый Воин

    Старый Воин Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    Ukraine
    Добрый вечер. Могу ошибаться, но очень похожи от весов типа уточки. С ув.
     
    gall 83 та Подорванный подобається це.
  4. nex92

    nex92 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    42
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    4.033
    Адреса:
    Шмурдленд
    От больших "колхозных" весов.
     
    Heizer, gall 83 та Подорванный подобається це.