топор немецкий.

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von romdi, 1. März 2021.

  1. romdi

    romdi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Вітаю.
    Є такий топор, колись знайшов особисто. Тріщин не видно,
    метал дзвенить, клейма не знайшов, скільки може коштувати?
    IMG_20210301_105542.jpg IMG_20210301_105557.jpg IMG_20210301_105628.jpg IMG_20210301_105654.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. Копані частини м 95. Два предмети.
      2000 грн.
    2. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    3. Кнопки працюють. Пружина нормальна. Ціна за прицільне +мушка. Пакування за МІЙ кошт.
      2685 грн.
    4. Латунные надульник и отвёртка к винтовке Арисака. Надульник с клеймом.
      600 грн.
    5. Деталь от винтовки Росса-Энфилда , бодрый коп. На доп фото стрелкой показано место расположения дета...
      300 грн.
  3. Frodi

    Frodi Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    629
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1.093
    Beiträge:
    1.330
    Ort:
    Киев
    Приветствую. Думаю, что от 300 грн.
     
  4. Доброго здоров'я, з цілим цвяходером можна стартувати з 300 грн.
    З Повагою.
     
  5. Bertolet

    Bertolet Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Beiträge:
    240
    Ort:
    Ukrayna Kyev
    Доброго дня! Почистить и с левой стороны по ходу, должно быть клеймо. Старт от 300 грн. С ув
     
    romdi gefällt das.
  6. pumalife

    pumalife Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Beiträge:
    2.505
    Ort:
    г.Киев
    200 грн
     
  7. romdi

    romdi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    так звичайний радянський коштує, на барахолці є, а такий ви на барахолці знайдете?
     
    Bertolet gefällt das.
  8. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    Лежать они могут и по 1000.Вопрос другой, купите ли Вы совковый топор за 300 грн?
    У нас Зик 57 года за триста гривен лежал пол года,никому не надо было.
     
    Рост76 gefällt das.
  9. romdi

    romdi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Я живу в селі і за хороший радянський топор віддав би 300, якщо він мені потрібен.
    А так викопав пару радянських з "Бородкой" і активно їх юзаю.
     
    evgeny*** und \Lisovik/ gefällt das.
  10. romdi

    romdi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    хто не зрозумів, це я камраду відповідав, який пропонував за 200 грн продавати.
     
    Bertolet und Поліщук gefällt das.
  11. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    55
      проданные:
    991
    Beiträge:
    11.229
    Ort:
    OSTWALL
    Немецкие саперные топоры, с целым гвоздодером, дешевле 500 грн. не продавались. Все, что дешевле - только с утратами. На данный момент, в продаже, на аукционе, три или четыре штуки. И ни одного, по цене, дешевле 900 грн. За 300 грн я его зашлифую, перевороню и буду на рекон таскать.
     
  12. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    86
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    128
    Beiträge:
    1.579
    Ort:
    Магадан
  13. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    55
      проданные:
    991
    Beiträge:
    11.229
    Ort:
    OSTWALL
    Ну, извините, Ваш пропустил. Но и не 300 же стоит ? Тем более, что сами указали, что подправляли его на станке.
     
    Пенсионер58 gefällt das.
  14. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Beiträge:
    5.460
    Ort:
    Лінія Арпада
    Більшість пропонувала стартувати з 300грн.,і це правильно,бо високим стартом можна відлякати потенційних покупців і якщо на аукціоні буде мало учасників і відповідно азарту,то і фініш буде недалеко від старту.:beer: