Револьвер. Модель?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Genrih WH, 11 лют 2021.

  1. Genrih WH

    Genrih WH Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    115
    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Ирпень
    Приветствую всех.
    Прошу помощи в идентификации данного револьвера.
    Какая это модель?
     

    Images:

    IMG_20210211_163604.jpg
    IMG_20210211_163624.jpg
    Militaria IMA-U.S.A подобається це.
    1. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    2. ММГ підривника
      400 грн.
    3. 300 грн.
    4. Шрапнель 1кг
      90 грн.
    5. Прижимные гайки на дистанционные трубки по ПМВ 6 штук
      138 грн.
  2. Малежкин

    Малежкин General-leutnant

    Повідомлення:
    10.514
    Адреса:
    Украина
    Приветствую. Smith & Wesson Model 10
     
    Мансур Львович, комотд, SergZSK та 9 іншим подобається це.
  3. Genrih WH

    Genrih WH Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    115
    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Ирпень
    Спасибо Малежкин!:beer:
     
  4. Genrih WH

    Genrih WH Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    115
    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Ирпень
    Militaria IMA-U.S.A та valerka подобається це.
  5. Джентльмен

    Джентльмен Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    340
    Адреса:
    Мать городов Русских
    А также smith wesson model 1907 и куча его клонов от испанцев до кольта
     
    Криос та duke6kirill подобається це.