Щось незрозуміле по війні!?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Shtirlitc, 9 лют 2021.

  1. Shtirlitc

    Shtirlitc Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    87
    Повідомлення:
    2.007
    Адреса:
    Stanisławów Ghetto.
    Вітаю. Потрібна допомога у визначенні металевих предметів.) Колега знайшов на позиціях ПСВ,нещодавно і цікавить,що то за кутники металеві?? Вроді вже тема десь така проскакувала,знайти неможу.(( Може хто підкаже від чого,чи де кріпилися,яку функцію виконували?
     

    Images:

    148502963_2742724529309836_8700351078629893312_n.jpg
    148688513_2742724422643180_2651967797257089703_n.jpg
    148771392_2742724522643170_2532372095892004751_n.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Все на фото,работоспособность не проверялась
      600 грн.
    2. На фото. С болота, будет хорош! Просто помыт. https://reibert.info/lots/zazhim-dlja-natjaguvannja-dr...
      446 грн.
    3. 500 грн.
    4. Мех. чистка. Обговорення: https://reibert.info/threads/kilok.1560573/ Комплектація на фото. Пакува...
      25 грн.
    5. З болота.Клейма є .В фарбі.Все збірна .Вал в катушку до рамки не підійде, не такий . Ось обговорення...
      1250 грн.
  3. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.509
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп
    возможно колышек ,заземление как вариант
     
    kobr, thh, TarASha та 3 іншим подобається це.
  4. PbI6AK

    PbI6AK Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    375
    Адреса:
    Украина,Харьков
    Добрый вечер. С ящиков уголки. Когда-то находил с остатками дерева.
     
    Shtirlitc подобається це.
  5. Shtirlitc

    Shtirlitc Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    87
    Повідомлення:
    2.007
    Адреса:
    Stanisławów Ghetto.
    Добрий вечір. А маєте фото з яких саме ящиків?