500 мабуть зажирно, дуже топорно позатирали малюнок, думаю 400 гора, зацеп підтримаю вашу оцінку. З ремнем нічого не ясно, на поліцая змахує але треба бачити внутрішню сторону пряги. Без нормальних фото і оцінки не буде
Окрім полоси на краю ремня нема ніякої схожості. Не приплітайте тут ремінь ГДР. Про справжність ремня питання не стоїть. Стоїть питання стану ремня, а без нормальних фото цього не видно
По шву видно,що оригінал.Я коли їх купив то вони висіли в сараї на гвозді.Так і були вигнуті як з на гвіздку були))