контейнер з авиабомби німець

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем никто не забыт, 21 січ 2021.

  1. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    FOX24, Sahabial, mushichok та ще 1-му подобається це.
    1. (в наявності 2 шт.)
      Нова Не користувалися
      400 грн.
    2. Предложу секторный магазин на 35 патронов к пистолету-пулемету Шпагина. Магазин оригинал, целый, пол...
      1700 грн.
    3. (в наявності 6 шт.)
      Предложу новодельные магазины, раннего образца МР-38 на 32 места (без ограничителей). Подходит на ох...
      4000 грн.
    4. Продам магазин ППС 43. Купував тут колись, не знадобився. Стан по фото, одна сторона має сліди недба...
      562 грн.
    5. ММГ рожок - магазин на ППС "Деактивированный" ( спилена "губа&quot.
      535 грн.
  2. mushichok

    mushichok General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    231
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    372
    Повідомлення:
    6.591
    Адреса:
    Украина
    Я все ждал когда же Вы создадите тему по оценке... ;)
    Навряд-ли кто-то назовет адекватную цену - давно не помню проходов подобных предметов в таком сохране. "Бабочки" продавали и то по частям, а вот чтоб контейнер - это уже мегаредкость.
     
    968, Mihalich1979, Topaz81 та 3 іншим подобається це.
  3. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    Дякую за цікавість до теми, почекаю ще думок форумчан, з пов.
     
    Егор Задорожный та mushichok подобається це.
  4. xelibri

    xelibri Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    УКРАїНА
    Вітаю. Напишіть ,будь ласка,розмір і приблизну вагу контейнера.
     
    никто не забыт та Егор Задорожный подобається це.
  5. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня, ось підчистив трохи контейнер і метелики, все знаходилось на одній болотній території в радіусі 40 метрів, більше не діставав, бо є і цілі міни, вага 6.900 і 7.100 дякую за ваші думки, з пов.
     

    Images:

    IMG_20210123_113156.jpg
    IMG_20210123_113202.jpg
    IMG_20210123_113320.jpg
    IMG_20210123_113325.jpg
    IMG_20210123_113331.jpg
    IMG_20210123_113404.jpg
    IMG_20210123_113409.jpg
    IMG_20210123_113420.jpg
    IMG_20210123_113459.jpg
    IMG_20210123_114709.jpg
    IMG_20210123_114723.jpg
    IMG_20210123_114735.jpg
    IMG_20210123_114741.jpg
    IMG_20210123_114756.jpg
    IMG_20210123_114807.jpg
    vgvg4, Mihalich1979, lesnoi та 2 іншим подобається це.
  6. FOX24

    FOX24 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    32
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    81
    Повідомлення:
    11.226
    Адреса:
    Дніпро
    Подобный контейнер в 2015 году оценили в 800 грн.
    https://reibert.info/threads/kasseta-kontejner-dlja-aviacionnoj-bomby-miny-sd-2.680176/

    Ваш думаю пойдет дороже, я бы меньше чем за полторушку не отдал.
    А вот части SD-2 ещё более интересные, и дорогие. Аккуратно можете собрать то что есть в болоте или ждите пока высохнет что бы не работать в слепую.
    Пример ММГ корпуса в сохране
    https://reibert.info/lots/sd-2-babochka.163583/


    А сами бабочки, в таком болотном сохране уйдут по 300-400 грн.
     
    Mihalich1979, vgvg4, let4ik-737 та 3 іншим подобається це.
  7. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    Д
    якую вам, контейнер виставив на продаж, кому цікаво посилання додаю, з бабочками буду вирішувать що робити, з пов. https://reibert.info/lots/.652520
     
    Mihalich1979, let4ik-737, lesnoi та ще 1-му подобається це.
  8. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    User77, skif 76, let4ik-737 та ще 1-му подобається це.