Ніж Австрійський

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Schrek, 9 січ 2021.

?

Всіх вітаю. Підкажіть будьласка вартість.

  1. ?

    0 голосів
    0,0%
  2. ?

    2 голосів
    100,0%
  1. Schrek

    Schrek Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    32
    Повідомлення:
    331
    .
     

    Images:

    IMG_20210109_104542.jpg
    IMG_20210109_104557.jpg
    IMG_20210109_104614.jpg
    IMG_20210109_104625.jpg
    IMG_20210109_104434.jpg
    IMG_20210109_104425.jpg
    Mihalich1979, Рост76 та Восход подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Каністра mg
      4700 грн.
    2. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
    3. Цевьё на ПП SA 24-26. Бакелит оригинал . С вопросами и за доп фото писать в личные сообщения. ДАННЫ...
      1000 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Пружини новоробні,якісні.В лоті 2шт.
      700 грн.
    5. 320 грн.
  3. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    Саперний тесак
    Фото поганенькі, ріжуча частина клина корозія чи зазубрини?
    З 800 на аук, інтерес повинен би бути
     
    Мансур Львович, Рост76 та Star64 подобається це.
  4. Schrek

    Schrek Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    32
    Повідомлення:
    331
    Дякую. На лезі і корозія, і зазубрини.
     
  5. vrostoka

    vrostoka Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.185
    Адреса:
    Украина
    Порушина геометрія клинка,думаю до 800грн,а там аук покаже.
     
  6. Schrek

    Schrek Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    32
    Повідомлення:
    331
    У клинка з геометрією все добре, фото неважні.
    З оцінкою все зрозуміло. Всім дякую за допомогу.