Ніж???

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Schrek, 9 січ 2021.

?

Всіх вітаю. Підкажіть будьласка, що за ніж.

  1. Саморобна?

    0 голосів
    0,0%
  2. Чи ні?

    1 голосів
    100,0%
  1. Schrek

    Schrek Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    32
    Повідомлення:
    331
    IMG_20210109_104625.jpg IMG_20210109_104614.jpg IMG_20210109_104557.jpg IMG_20210109_104425.jpg IMG_20210109_104434.jpg IMG_20210109_104614.jpg заздалегідь вдячний.
     

    Images:

    IMG_20210109_104542.jpg
    Tartar, Bandera3 та Militaria IMA-U.S.A подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Тригранний штик до російської піхотної гвинтівки зразка 1826 -1828р.в.Штик трішки почишено від бруду...
      1200 грн.
    2. Сабля пмв или период веймарской республики , я думаю что веймар это, вроде как пожарные ил...
      10100 грн.
    3. Сабля кавалерийская нижних чинов, обр. 1827 г. Златоуст,Российская Империя, 1834 г.. --------- Клино...
      80000 грн.
    4. Бебут 1916 року, в гарному стані ,зважаючи на свій вік, додаткові фото за бажанням
      13500 грн.
    5. Міцні, не сипляться,стан на фото. Багнет входить.
      350 грн.
  3. knyz

    knyz Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    81
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    148
    Повідомлення:
    3.026
    Адреса:
    Украина,центр
  4. kot135

    kot135 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    79
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    723
    Адреса:
    Західна Україна
    Вітаю! Австрійський артилерійський тесак модель 1853р. з саморобними накладками. Рідні накладки були з рога носорога.
     
    Мансур Львович, SergZSK, Bandera3 та ще 1-му подобається це.
  5. Schrek

    Schrek Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    32
    Повідомлення:
    331
    Всім дякую. Все зрозуміло.
     
  6. Мигел

    Мигел Oberleutnant

    Повідомлення:
    2.360
    Адреса:
    Україна
    Про накладки з рогу носорога ви загнули.
    На ранніх тесаках 1853 року щоки були з рогу буйвола, а з 1889 з дерева горіха.
     
    TarASha, Koloben, Bandera3 та 7 іншим подобається це.
  7. kot135

    kot135 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    79
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    723
    Адреса:
    Західна Україна
    Точно не з пластмаси...
     

    Images:

    мій тесак.jpg
    Schrek подобається це.
  8. Schrek

    Schrek Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    32
    Повідомлення:
    331
    Так... Дуже добре, коли маєш таке, або щось схоже!...)
     
    kot135 подобається це.