Прошу оценить бляху

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Kapishon, 16 гру 2020.

  1. Kapishon

    Kapishon Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.560
    Адреса:
    Китай
    Приветствую всех. Попала в руки вот такая бляха. Просьба оценить .за ранее благодарен. С уважением ко всем.
     

    Images:

    8BF25FE6-C208-4835-8FA8-FC73BA1401AD.jpeg
    59F50DC0-C8BF-4F82-8C30-271EF78174BE.jpeg
    C2B3B04D-547F-421F-A96D-78259713D8A3.jpeg
    EC3E7FB4-D260-4119-A529-BA140D0D75BA.jpeg
    Otryta подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Копані.
      250 грн.
    2. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    3. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    4. Состояние на фото.доставка Укрпочтой+25грн.
      75 грн.
    5. Пуговицы морские немецкие алюминиевые -, 12шт кительные 20мм 1938г - 4шт 1939г -, 3шт 1з40г -, 5штПе...
      1000 грн.
  3. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.211
    Адреса:
    Украина
    Обычный помятый мадяр,может кто даст 30-50грвн
     
    Электроникк подобається це.
  4. ulitka_010

    ulitka_010 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    44
    Повідомлення:
    637
    Адреса:
    Львів
    Австрієць
    Ставте з 100, незаберуть, то незаберуть, за 50грн, я особисто, на пошту не пішов би
     
  5. Kapishon

    Kapishon Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.560
    Адреса:
    Китай
    Дякую за консультацію. Всім здоровья. З повагою
     
    Otryta, ulitka_010 та NAVS79 подобається це.