Ремінь поліцая 3Рейху

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Otto Lasch, 1 дек 2020.

  1. Otto Lasch

    Otto Lasch Stabsgefreiter

    Сообщения:
    327
    Адрес:
    Волинь
    Доброго дня.Цікавить ціна з метою продажу.Пряга партизанка.Ремінь в непоганому стані.115см.З горища.
     

    Изображения:

    6073027-71c628932adebc69baeb4dd91e99e585.jpg
    6073029-f27ef445e5c5f82adc3878addfe98510.jpg
    6073030-ab44b785a985994742aa59fea4d99742.jpg
    6073041-36c0161384fb75911cd4a3be6595d991.jpg
    6073042-4a72c42787fd7eb7b543d458e548b538.jpg
    kley, Oprishok, minitarn3838 и ещё 1-му нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Цевьё на ПП SA 24-26. Бакелит оригинал . С вопросами и за доп фото писать в личные сообщения. ДАННЫ...
      1000 грн.
    2. 320 грн.
    3. Запчастини від грабен магазинів
      75 грн.
    4. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
    5. Оригінальна декоративна намистина для темляка, виготовлена з латунного сплаву. Ідеально підходить дл...
      200 грн.
  3. pumalife

    pumalife Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Сообщения:
    2.505
    Адрес:
    г.Киев
    Фото слабые,снимите прягу с ремня и обратку покажите,фото побольше размером надо
     
  4. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    Сообщения:
    11.005
    Адрес:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Вони не просто слабкі а взагалі ніякі
     
    kley, viktor 78 и pumalife нравится это.
  5. pumalife

    pumalife Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Сообщения:
    2.505
    Адрес:
    г.Киев
    Не говори,попробуем оценить по этим фото пряга 500грн+.зацеп 100,полотно ремня не знаю
     
  6. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    Сообщения:
    11.005
    Адрес:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    500 мабуть зажирно, дуже топорно позатирали малюнок, думаю 400 гора, зацеп підтримаю вашу оцінку. З ремнем нічого не ясно, на поліцая змахує але треба бачити внутрішню сторону пряги.
    Без нормальних фото і оцінки не буде
     
    Последнее редактирование: 3 дек 2020
    Пенсионер58 и pumalife нравится это.
  7. Demus

    Demus Leutnant

    Сообщения:
    2.070
    Адрес:
    Запорожье, Украина.
    Это очень похоже на ремень гдр, по выделке кожи и нитке
     
  8. Demus

    Demus Leutnant

    Сообщения:
    2.070
    Адрес:
    Запорожье, Украина.
    вот, еще на гдр дает намек выделка полосы на краях ремня, и гладкий вверх
     

    Изображения:

    4887750.jpg
    Старий Похабич нравится это.
  9. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    Сообщения:
    11.005
    Адрес:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Окрім полоси на краю ремня нема ніякої схожості.
    Не приплітайте тут ремінь ГДР. Про справжність ремня питання не стоїть.
    Стоїть питання стану ремня, а без нормальних фото цього не видно
     
    kley, Eugen74, minitarn3838 и ещё 1-му нравится это.
  10. ЧУЖОЙ

    ЧУЖОЙ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    195
    Лоты
      на продаже:
    7
      проданные:
    410
    Сообщения:
    19.275
    Адрес:
    Киев
    ремень на Крассный Крест похож.
    фото действительно не хватает
     
  11. Otto Lasch

    Otto Lasch Stabsgefreiter

    Сообщения:
    327
    Адрес:
    Волинь
    Ремні,було 2 дід привіз з Австрії після війни.Був мундир ремні,фляга ,штик і т.д
     
    Demus, Mihalich1979 и minitarn3838 нравится это.
  12. Otto Lasch

    Otto Lasch Stabsgefreiter

    Сообщения:
    327
    Адрес:
    Волинь
    Фото зроблю кращі
     
    kley, Militaria IMA-U.S.A и Demus нравится это.
  13. Otto Lasch

    Otto Lasch Stabsgefreiter

    Сообщения:
    327
    Адрес:
    Волинь
    Добавлю фото
     

    Изображения:

    20210124_125829.jpg
    20210124_130006.jpg
    20210124_125954.jpg
    20210124_125949.jpg
    20210124_125945.jpg
    20210124_125855.jpg
    20210124_125844.jpg
    20210124_125837.jpg
    kley и СМЕРШ-44 нравится это.
  14. Жыве Украiна

    Жыве Украiна Oberfeldwebel

    Сообщения:
    626
    Адрес:
    Беларусь
    Похож вроде..
     

    Изображения:

    Picture_20214629024659.jpg
    Picture_20214629024601.jpg
    Picture_20214529024540.jpg
    Picture_20214529024520.jpg
    Demus нравится это.
  15. Otto Lasch

    Otto Lasch Stabsgefreiter

    Сообщения:
    327
    Адрес:
    Волинь
    Похожий на що?
     
  16. Otto Lasch

    Otto Lasch Stabsgefreiter

    Сообщения:
    327
    Адрес:
    Волинь
    На поліцая чи оригінал?
     
    kley нравится это.
  17. Otto Lasch

    Otto Lasch Stabsgefreiter

    Сообщения:
    327
    Адрес:
    Волинь
    По шву видно,що оригінал.Я коли їх купив то вони висіли в сараї на гвозді.Так і були вигнуті як з на гвіздку були))