Ящик снарядний

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем ALEKS81, 13 лис 2020.

  1. ALEKS81

    ALEKS81 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    32
    Повідомлення:
    4.822
    Адреса:
    Прилуки
    Вітаю камради! Підкажіть по ціні цього ящичка?
     

    Images:

    IMG_20201113_145946_527.jpg
    IMG_20201113_145934_448.jpg
    IMG_20201113_145942_608.jpg
    IMG_20201113_145939_002.jpg
    IMG_20201113_145930_795.jpg
    IMG_20201113_145927_396.jpg
    Oprishok, Paddie, Mihalich1979 та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Обсуждение https://reibert.info/threads/dve-modeli-karbolitovyx-samoljotov-rkka.1525424/
      1000 грн.
    2. Вот такой вот набор копаных вещей постарался показать на фото С Уважением!
      1300 грн.
    3. Распродаж коллекции . Металл . Весом = 2 кг . Длиною = 780 мм , Почищены , ржавчины нет . Есть шкала...
      450 грн.
    4. Распродажа коллекции . Размеры фото = 14,5 х 9 см . и 11,5 х 8,5 см . Лично сам хорошо упаковываю...
      100 грн.
    5. Алюминий . Немного почищен . Вес - 60 грамм . Размер - 150 х 120 мм . Коп в блиндаже . До чистки был...
      120 грн.
  3. lesnoided

    lesnoided Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    204
    Лоти
      на продажу:
    47
      продані:
    485
    Повідомлення:
    4.518
    Адреса:
    Обязательно лес
    Думаю старт в 500 грн выдержит. Отличный сохран, доски не гнилые.
     
    gaucho2, ALEKS81 та kley подобається це.
  4. Спутник

    Спутник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.561
    Адреса:
    Україна
    Подобный продают тут долго уже за 1500.
    Я бы сказал 500-700.
    Для фаната горных пушек - до 1000 :)
     
    Oprishok, ALEKS81 та Hollger подобається це.
  5. ALEKS81

    ALEKS81 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    32
    Повідомлення:
    4.822
    Адреса:
    Прилуки
    Від якої гармати були снаряди, не підкажете?
     
  6. yucher

    yucher General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    5.964
    Адреса:
    zentr
    [​IMG]
     
    Oprishok, ALEKS81 та viktor 78 подобається це.
  7. yucher

    yucher General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    5.964
    Адреса:
    zentr
    ALEKS81 та viktor 78 подобається це.