непонятная находка

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Николай Воронин, 3 лис 2020.

  1. Николай Воронин

    Николай Воронин Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    297
    Адреса:
    украина.луганская обл.
  2. Цікаві лоти

    1. Стан по фото. Масивні. Є клейма.
      1490 грн.
    2. Німецька єгерська трубочка з мисливським сюжетом на чаші. Не курена!
      1200 грн.
    3. Оригінал. Старовинна річ. Натільна іконка , Св. Микола. Бронза. Дуже добрий стан. Не чищена. Коп по...
      215 грн.
    4. Ніж для листів, конвертів ( для кореспонденції). Зроблено у вигляді залізничного костиля. Матеріал -...
      785 грн.
    5. Ікона 19 вік. В латунному окладі.
      2000 грн.
  3. Николай Воронин

    Николай Воронин Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    297
    Адреса:
    украина.луганская обл.
    всем вечер добрый. кто знает по периоду или по названию буду очень благодарен. материал скорей всего бронза. только мыто водой. находка из киевской обл
     
  4. kraft33

    kraft33 Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    ua
    мне видится пестик для ступки, размер то очень хорошо можно понять.
     
    kyltic та Николай Воронин подобається це.
  5. Николай Воронин

    Николай Воронин Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    297
    Адреса:
    украина.луганская обл.
    это что то с ушком.
     
  6. Николай Воронин

    Николай Воронин Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    297
    Адреса:
    украина.луганская обл.
    друзья может кто то поднимал подобное
     
  7. skidbladnir

    skidbladnir Hauptmann

    Повідомлення:
    3.305
    Адреса:
    Worldwide
    Пестик ступки. Он обычно длиннее. Вероятно там просто крепилась рукоятка. Имхо.
     
  8. trytyyuy

    trytyyuy Feldwebel

    Повідомлення:
    540
    Адреса:
    дон
    с колокола язычок возможно
     
    Mihhail-s, Mihalich1979, Николай Воронин та ще 1-му подобається це.
  9. Николай Воронин

    Николай Воронин Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    297
    Адреса:
    украина.луганская обл.
    спасибо.. возможно тоже очень подходит..а я и не это и не подумал