Кубок, дароносеця?

Тема в разделе "Знахідки", создана пользователем LoFt18 Krüger, 5 ноя 2020.

Статус темы:
Закрыта.
  1. LoFt18 Krüger

    LoFt18 Krüger Stabsgefreiter

    Сообщения:
    168
    Адрес:
    Дакія
    Вітаю, хочу встановити походження і призначення цього предмета. Дістався він батькові від прадіда. Той в свою чергу говорив, що от дороносеця потрапила вона йому до рук коли чекісти церкву розбивали. Але в мене є підозра, що не місцевого виробництва він, бо клеймо стоїть латинськими літерами. Заздалегідь вдячний за ваші коментарі
     

    Изображения:

    IMG_20201105_131524.jpg
    IMG_20201105_131650.jpg
    IMG_20201105_131716.jpg
    IMG_20201105_131800.jpg
    IMG_20201105_131739.jpg
    IMG_20201105_131819.jpg
    IMG_20201105_131835.jpg
    IMG_20201105_131925.jpg
    IMG_20201105_131946.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Нож Гитлерюгенд. Девиз. Ранний. ------------ RZM M7/13 Arthur Schüttelhofer & Co., Solingen-Wald...
      20000 грн.
    2. Кортик офицерский, пехотный. Wehrmacht. F.W.HÖLLER. ---------- Из моей личной коллекции. Ранний, мел...
      62000 грн.
    3. Штык к винтовке Мосина. Состояние отличное
      2000 грн.
    4. Все, як на фото. Гарні старі ножі. На двох є клейма. На великому рицар. На самому маленькому вирізьб...
      1650 грн.
    5. Гарненька приємна фіночка.
      3500 грн.
  3. Advo70

    Advo70 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    786
    Лоты
      на продаже:
    776
      проданные:
    1.798
    Сообщения:
    1.942
    Адрес:
    Днепропетровск
    очень похоже на индийский бокал времен СССР
     
    TarASha, Deich, LoFt18 Krüger и ещё 1-му нравится это.
  4. LoFt18 Krüger

    LoFt18 Krüger Stabsgefreiter

    Сообщения:
    168
    Адрес:
    Дакія
    Наврядчи він вже був на руках у прадіда ще до ссср
     
  5. skidbladnir

    skidbladnir Hauptmann

    Сообщения:
    3.305
    Адрес:
    Worldwide
    Люблю такие истории :) Походу у прадеда машина времени была :)
    На фото классический индийский бокал врёмён СССР. Без вариантов.
     
    FARfOR, Deich и LoFt18 Krüger нравится это.
  6. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Не заморочуйтесь. Прадід, чи дід, чи батько з вами пошуткували. Або є якась інша ціль.:D
    Ось такий самий https://auction.violity.com/102475023-bokal-klejmo-nbe-indiya
     
    Nikita66, Deich, Медный и ещё 1-му нравится это.
  7. LoFt18 Krüger

    LoFt18 Krüger Stabsgefreiter

    Сообщения:
    168
    Адрес:
    Дакія
    Дякую)
     
  8. polemika

    polemika Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    1.154
    Адрес:
    Харьков
    Это серебро отлитое в индии в начале 1920 годов.
     
  9. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Надеюсь что это сарказм ?...
    Предмет- массовая продукция индусов-кустарей (на коленке..) 60\70-х годов прошлого века..Что бы такое продать(чуть дороже цены латуни)-уже давно даже кудрявые сказочки и легенды не помогают..
     
Статус темы:
Закрыта.