Медный предмет.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем polemika, 2 лис 2020.

  1. polemika

    polemika Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.154
    Адреса:
    Харьков
    Привет. Подскажите что это такое? Материал медь вд ай 96 . Толщина 6мм. 20201102_180407.jpg 20201102_180347.jpg 20201102_180334.jpg
     
    Егор Задорожный подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Медаль немецкая за участие в стрельбах .Надпись - 5.sieger Grevenbroich 1932.Медаль латунная посереб...
      700 грн.
    2. WHW
      WHW
      100 грн.
    3. Оригінал. Рідна коробочка. Почесний нагрудний знак офіцера резерву японської імператорської армії та...
      845 грн.
    4. Німецький значок SAAR - 1935.
      300 грн.
    5. Клеймо Фердинанда Видмана. Знак викопаний. Всі елементи оригінальні без пошкоджень і замін. Деталіза...
      5000 грн.
  3. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    101
    Повідомлення:
    5.377
    Адреса:
    десь у кущах
    Вітаю Це частина мідного пояска від снаряда. Трапляються любих розмірів.
     
    polemika, Rscorpion, TarASha та 2 іншим подобається це.
  4. polemika

    polemika Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.154
    Адреса:
    Харьков
    Вы уверенны что то неправдоподобно большой сильно
     
  5. polemika

    polemika Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.154
    Адреса:
    Харьков
    Копал царизм
     
  6. Valera499

    Valera499 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    686
    Повідомлення:
    1.082
    Адреса:
    Украина
    поясок от снаряда.однозначно.
     
    Rscorpion, Polisyaka, polemika та ще 1-му подобається це.
  7. smolenskiy

    smolenskiy Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.365
    Адреса:
    Смоленск
    А Вас не напрягает, что полоски с внутренней стороны пояска должны быть расположены перпендикулярно ? На фото ТС они параллельно длине. Или я чего просмотрел ? Поправьте. Фото из Инета.
     

    Images:

    DSC_0015.JPG
    DSCN0072.JPG
    polemika, Егор Задорожный та valerka подобається це.
  8. Valera499

    Valera499 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    686
    Повідомлення:
    1.082
    Адреса:
    Украина
    ну єсли за такую ерунду томы писать то пусть это будет скифское золото:D.
     
    polemika та 50_Reichsmark подобається це.
  9. smolenskiy

    smolenskiy Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.365
    Адреса:
    Смоленск
    ТОМов я не писАл. Тарас Шевченко и Лев Толстой из меня не вышел. Ну а Вы, прежде, чем ответить, поковыряйтесь хотя бы в Интернете, если не видели обратную сторону поясков. Благо, в библиотеку ходить не надо.
    Удачи !
     
    polemika подобається це.
  10. polemika

    polemika Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.154
    Адреса:
    Харьков
    Пока непонятка я правильно понял
     
  11. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    3.025
    Адреса:
    Західна Україна , перед горбами
    Не правильно зрозуміли. Вам написали кусок від пояска снаряда. Ось спеціально зробив світлину, поясків з повздовжними полосками. Є якраз з такими самими полосками, як у вас.
     

    Images:

    IMG_20201105_074024.jpg
    smolenskiy, valerka та polemika подобається це.
  12. polemika

    polemika Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.154
    Адреса:
    Харьков
    Толшина 6. Мм. Я понимаю что шмурдяк. Но неверю что поясок с какого снаряда?
     
  13. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    3.025
    Адреса:
    Західна Україна , перед горбами
    В мене були, і зараз можна якщо добре проритись в хламі, пояски біля 1 см товщини. Їх було стільки різноманітних видів, скільки було видів снарядів, шрапнельники, фугаси, і т.д, + калібри+ різні країни. Від чого ваш. ніхто точно не скаже, щоб визначити більш менш точно, треба знати справжню довжину пояска, кількість нарізів, визначити калібр снаряда, а вже потім шукати країну виробник вид і т.д. А кому ще потрібно, такий розмір даного обривка пояска, має цінність як ціна лома міді.
     
    TarASha, polemika, nikolau7 та 2 іншим подобається це.
  14. polemika

    polemika Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.154
    Адреса:
    Харьков
    Всем спасибки за помощь
     
    Rscorpion подобається це.