Задояный Александр Терентьевич

Тема у розділі 'Зниклі безвісти', створена користувачем ASKOT1, 16 жов 2020.

  1. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.505
    Адреса:
    Украина
    Всім доброго вечора.
    Прошу допомоги:smile_5:

    https://obd-memorial.ru/html/info.htm?id=71728908 - це на жаль все,що я знайшов на даний момент.
    Пошук по п/п чомусь нічого не дає (або я не вмію)

    Завчасно вдячний за будь яку допомогу.
    З Повагою.
     
  2. Цікаві лоти

    1. До вашої уваги жетон штабний артилерист вермахту https://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/A...
      1950 грн.
    2. Цинк.дві самопал ні заготовки алюміній, походу з якогось ящика, бо видно грунтовку червону.
      450 грн.
    3. Стан по фото
      300 грн.
    4. Предложу половинку жетона Organisation Todt 3й Рейх
      1000 грн.
    5. Предложу половинку жетона связист 3й Рейх
      600 грн.
  3. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Повідомлення:
    6.212
    Адреса:
    Україна
    upload_2020-10-16_17-29-42.png
     
    Bakay, ASKOT1 та driverland подобається це.
  4. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Повідомлення:
    6.212
    Адреса:
    Україна
  5. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Повідомлення:
    6.212
    Адреса:
    Україна
  6. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Повідомлення:
    6.212
    Адреса:
    Україна
    Якщо листів більше не було (в ОБД згадується лист, датований 10.05.1944), то міг загинути у перших боях після виходу з резерву.

    upload_2020-10-16_18-22-3.png
     
    tms, Старий Похабич, Bangalor та ще 1-му подобається це.
  7. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.505
    Адреса:
    Украина
    Залишу це тут,на вихідному полистаю на всякий випадок....

    https://obd-memorial.ru/html/search...&entities=6,8,7,5,14&fulltext=111 сд 1944&p=1
    https://obd-memorial.ru/html/search...&entities=6,8,7,5,14&fulltext=111 сд 1945&p=1

    Але судячи по декількох донесеннях,почерк в писаря нормальний,і книг поховання багато....але в них є і поховані як невідомі...
     
    Старий Похабич та Вольф подобається це.
  8. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.505
    Адреса:
    Украина
    Старий Похабич подобається це.
  9. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Повідомлення:
    6.212
    Адреса:
    Україна
    Думаю, що друга цифра - 5.

    upload_2020-10-17_12-15-42.png

    upload_2020-10-17_12-16-47.png

    "К" - це якийсь дивізійний підрозділ, наприклад, управління дивізії чи той же "4 отд.", начальник якого підписав донесення.
     
    Останнє редагування: 17 жов 2020
    Старий Похабич та ASKOT1 подобається це.
  10. Внук ветерана

    Внук ветерана General-major

    Повідомлення:
    6.386
    Адреса:
    Екатеринослав УНР
    Посмотрел ОБД. Потери списывали уже 7 июля!!!! Пропавших безвести нет. Где-то там искомый утонул или погиб.

    111 сд.png
     
    Bangalor, Старий Похабич, ASKOT1 та 2 іншим подобається це.