Раздел продаж "Послевоенные вещи - Экипировка и снаряжение

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем 10 000ye, 16 сен 2020.

  1. Joker_1981

    Joker_1981 Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    887
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1.808
    Сообщения:
    5.410
    Адрес:
    Днепр, Украина
    Со временем раздел продаж будет закрыт полностью. Продавать / покупать можно будет только на аукционе.
     
    Ігор Сахман и 10 000ye нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Оригінальний кевларовий/арамідний шолом Бундесверу Стан — новий, у використанні не була Розмір: BUND...
      1000 грн.
    2. Бічні бронеплити ESBI, в розмірі Medium, з м'якими балістичними пакетами з кевлару та підсумкам...
      5000 грн.
    3. Новые тактические наушники с шумоподавлением 27Дб…смотрите другие мои лоты,есть интересные поступлен...
      1335 грн.
    4. Плитоноска без плит в хорошем состоянии Смотрите фото. Целая без повреждений .
      1500 грн.
    5. Бронежилет модульный полностью в сборе с плитами и кивлором.
      7500 грн.
  3. DarkElf

    DarkElf Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    97
    Сообщения:
    4.517
    Адрес:
    Kharkov
    А как навести порядок на аукционе? Заходишь в Реплики например. А там 70% всех лотов или фотографии или реплики обшивы "для реконструкторов и коллекционеров", а на деле полный шмурд который вообще никак не соответствует или уже полная фантастика типа манжетных лент на Галичину. И вот ты пытаешся найти обшиву на кепи М43 на СС, а вынужден листать 35 страниц всякой фигни.
     
  4. Saschoo

    Saschoo Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    708
    Адрес:
    Киев
    То есть туча тем в разделе продаж, за размещение которых люди платили, пусть даже немного канула в лета? А нельзя было убрать пункт "СОЗДАТЬ ТЕМУ" раньше? Мои лоты были оплачены, но не успели продаться по причине закрытия раздела. Я лично возмущён.
     
    Последнее редактирование модератором: 14 апр 2023
  5. Saschoo

    Saschoo Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    708
    Адрес:
    Киев
    К стати, на аукционе поисковая система не идеальна, фиг найдёшь нужный лот.
     
    Ігор Сахман нравится это.
  6. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    90
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    183
    Сообщения:
    5.358
    Адрес:
    ЗСУ
    Наши соболезнования .:D:beer:
    О закрытии уведомлялось заранее .:p
    Ваши денежки уже поделены и пропиты . dc753fb53c77.gif
     
    SA-80, Ігор Сахман, Saschoo и 4 другим нравится это.
  7. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    1.675
    Мій давнішній знайомий теж зробив колись тему і вона счезла,а гривню,яку він заплатив за створення теми,так ніхто і не повернув.. Цікаво скільки счезло ваших гривночків.. ? Звісно якщо не секрет.
     
    BACA, Joker_1981, Ph@ntom и 2 другим нравится это.
  8. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Що і моральні збитки ніхто не відшкодував? За відсотки які за цей час накапали навіть не питаю...
     
    консерватор, valerka и Boris Pryanikov нравится это.
  9. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    11.114
    Адрес:
    Ukraine
    А яку суму Ви втратили ?
    Я думаю якщо створити тему по збору коштів , то за місяць ми б змогли зібрати тих 70-80 гривень , плюс коміссію за переказ коштів на картку.
     
    Ph@ntom нравится это.
  10. Saschoo

    Saschoo Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    708
    Адрес:
    Киев
    Збором коштів ніколи не займався і не збираюсь. Слава Богу зарплати вистачало на закупівлю для себе амуніції. А продавав на форумі свої речі, для того, щоб підлікуватись після служби в ЗСУ
     
    D-day нравится это.
  11. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    11.114
    Адрес:
    Ukraine
    Так той розділ вже більше року, мабуть , не активний. І перед його закриттям завчасно попереджали , що його закриють і всі продажі підуть на аукціон. Тому був час зняти їх з продажу.
    Хоча я не знаю скільки ви продавали там. Якщо там 100 позицій, то так, трохи обідно. Але ж коли то ще було.
     
  12. Ігор Сахман

    Ігор Сахман Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    212
    Краще закрити цю тему, щоб нероздувати з мухи слона. Сайт класний, багато однодумців і людей в яких є чому повчитися. Завжди можна знайти що потрібно, якщо пошукати. Пошукова система трошки не фонтан:D, але це не така і проблема. Само собою серваки і роботу людей потрібно оплачувати, в заміну ви отримуєте безпечні покупки, чого ще хотіти? Хочете кидалова, купляйте в фіг знає яких темах і сайтах. Для безпечних покупок, на аукціон!
     
  13. sputnik71

    sputnik71 Leutnant

    Сообщения:
    1.121
    Адрес:
    Львiв
    Та давайте,членські взноси введем!
    Там 10-20грв.Чи від звання там,ясна річ що з геніралів-більше(пенсія їм дозволяє):DЗ шульців меньше,бо тільки на сємки мають:confused:Чи там від стажу на ресурсв,но казну форума, підтримувати треба!:beer:
     
    Hollger, Boris Pryanikov и valerka нравится это.