Не понятная маркировка на патроне "Мосина"

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем HecTopMaxHo, 30 сер 2020.

  1. HecTopMaxHo

    HecTopMaxHo Oberschütze

    Повідомлення:
    28
    Адреса:
    Полтава
    IMG_20200830_094926.jpg IMG_20200830_094700.jpg
    Доброго времени суток. Найдены практически рядом. Подскажите, те что без маркировки то же Мосин? Почему не маркированы. И в первом экземпляре К16 что обозначает? Не может же быть это год? . Этот патрон, я так понимаю, до 1908 года.
     
    Егор Задорожный подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Знак за поранення 3 ступінь (чорний), з наградним документом на 44 рік. Знак в бунтметалі, чудовий с...
      5000 грн.
    2. Немецкий Крест в Серебре. Deutsches Kreuz in Silber ----------- Из личной коллекции. Производитель :...
      250000 грн.
    3. Знак Зінітчік. Цинковий. Матеріал, міцний, не кришиться. Голка працюе, добре. Голка магнітна.
      3500 грн.
    4. Значок: Musikverein 60 Jahr. Jubilaum - Oberstein.
      200 грн.
    5. Значок-запонка - Німецький Союз Ремісників. На клеймі!
      200 грн.
  3. kins

    kins Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    366
    Адреса:
    Україна
    Доброго.це не мосінські патрони.заміряйте калібр та довжину гільзи
     
    .Nebor. та Bakay подобається це.
  4. kins

    kins Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    366
    Адреса:
    Україна
    навскидку арісака-англійська
     
  5. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.188
    Адреса:
    Харків, Україна
    Однозначна Арисака. Слева британский Кайнок 1916 года выпуска, а потом два похожих на выпуск петроградского патронного.
     
    Кайзеровский офицер та valerka подобається це.
  6. HecTopMaxHo

    HecTopMaxHo Oberschütze

    Повідомлення:
    28
    Адреса:
    Полтава
    Спасибо за инфу.
     
    Егор Задорожный подобається це.
  7. HecTopMaxHo

    HecTopMaxHo Oberschütze

    Повідомлення:
    28
    Адреса:
    Полтава
    Спасибо. Смутила пуля тупоконечная. Думал это до 1908г патрон.
     
    Егор Задорожный подобається це.