Личина МГ-42,та Магазин МП-40

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем nikolau7, 19 сер 2020.

  1. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.501
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Доброго дня.
    Підкажіть,має якусь цінність(грошову звичайно).
    Наперед ДЯКУЮ!!!:beer:
    IMG_20200818_172648_1.jpg IMG_20200818_172657_1.jpg IMG_20200818_172714_1.jpg IMG_20200818_172750.jpg IMG_20200818_172816.jpg IMG_20200818_172821_1.jpg IMG_20200818_172839_1.jpg IMG_20200818_172855_1.jpg IMG_20200818_172936.jpg IMG_20200818_173106_1.jpg IMG_20200818_173127_1.jpg
     
    Roma_1985, Woldemar M., kley та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Белая хбэшная гимнастёрка нквд. Штампов нет, предыдущий владелец удалил петли для погон, носил её, в...
      3000 грн.
    2. (в наявності 10 шт.)
      Загальновійськова петлиця. Нуляча!
      600 грн.
    3. Свежая находка. Польский нарукавный знак противовоздушной обороны.Знак времён Второй республики Поль...
      455 грн.
    4. (в наявності 17 шт.)
      Нарукавна нашивка (вінкель) - Gefreiter - WH. Ранній тип, виконаний в вигляді тісьми без підкладки.
      250 грн.
    5. Лесной коп . Немного помыты в мыльной воде . На некоторых есть года , клейма , обозначения : М 1/1...
      500 грн.
  3. юлік13

    юлік13 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    326
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    639
    Повідомлення:
    780
    Адреса:
    львів
    Здравствуйте. До 100 за клейма. С ув.
     
    Мансур Львович та nikolau7 подобається це.
  4. Hasch-bola

    Hasch-bola Feldwebel

    Повідомлення:
    230
    Адреса:
    Hexenstadt
    Лічина свою тисячу точно набере.
     
    dron7, nikolau7 та cheeguevarraa подобається це.
  5. Олег Ильмень472

    Олег Ильмень472 Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Наддністрянщина
    З води?
     
    nikolau7 подобається це.
  6. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.501
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Доброго вечора.
    Знайдено в болоті(1метр глибини).
    На личині є дефект.Пізніше покажу на фото.
     
  7. Rayceff

    Rayceff Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    173
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    306
    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    Украина Центр
    Личина - скорее всего работать будет после чистки на СХП, но внутрянкой, во избежании несчастных случаев и поломок - нужно снабдить новой. На любителя - от 200 грн. Тысяча - никогда.
     
    Andrew1965 та nikolau7 подобається це.
  8. Hasch-bola

    Hasch-bola Feldwebel

    Повідомлення:
    230
    Адреса:
    Hexenstadt
    Прямо таки "нікогда". Лічіна без каверн нормальних грошей коштуе. Ось приклад:

    https://reibert.info/lots/chastina-zatvora-mg-42..390393
     
    Останнє редагування: 24 сер 2020
    nikolau7 та kyltic подобається це.
  9. Rayceff

    Rayceff Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    173
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    306
    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    Украина Центр
    Если я пишу - "никогда", то это не означает, что я себе набиваю профиль бездумными сообщениями или пытаюсь сбить стоимость, как перекуп. И один сомнительный проход - это не показатель. Складской затвор в сборе стоит 250-300 долларов. Отсюда и считайте. Это первое. Второе. Я с кентами запустил не один 42-ой еще в то время, когда складскими запчастями здесь еще и не пахло. И как можно намучиться с копом - знаю не по наслышке. Третье. Повторю - начинку на него нужно складскую. Плюс восстановление. И его стоимость приблизится к складу. Но она им никогда не станет.
     
    shvarzz, Paul_Gudvin та nikolau7 подобається це.
  10. Hasch-bola

    Hasch-bola Feldwebel

    Повідомлення:
    230
    Адреса:
    Hexenstadt
    Де той складський затвор за 250-300 долларів? Ткніть мене носом, я його років з 5 шукаю.
     
    nikolau7 подобається це.
  11. Rayceff

    Rayceff Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    173
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    306
    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    Украина Центр
    Невнимательно ищете. И носом никого никуда я тыкать не буду. Я их продал штук десять, при чем последние - года два назад отдал вообще по 5.000 грн за штуку.
     
    nikolau7 подобається це.
  12. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.501
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Доброго дня.
    Личина має ось такий дефект-
    77.jpg

    а малаб бути ось такою-
    78.JPG

    Покищо личина замочена в солярі,так як не маю часу цим займатись.Трохи пізніше виставлю на аук з 1 гривні.
    :beer::beer::beer:
     
    Rayceff подобається це.
  13. Rayceff

    Rayceff Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    173
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    306
    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    Украина Центр
    Спасибо, что указали - видно не очень на фото. Но если так - то это будет только уже раритет. Хотя перспективы имел)
    С уважением.
     
    nikolau7 подобається це.
  14. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.501
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Roma_1985 подобається це.
  15. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.501
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Доброго вечора.
    Щоб неплодити нових тем,підкажіть ще по одному магазину "мп-40" .На цей раз стан кращий за попередній.Помив від бруду водою з м"ягкою щіткою,та потер войлоком .В середині пустий,і нечистив.
    Наперед ДЯКУЮ!!!:beer::beer::beer:
    IMG_20201009_113915.jpg IMG_20201009_113928_1.jpg IMG_20201009_113949_1.jpg IMG_20201009_114026_1.jpg IMG_20201009_114032_1.jpg IMG_20201009_114106_1.jpg IMG_20201009_114135.jpg IMG_20201009_114221_1.jpg
     
  16. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.501
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Доброго вечора.
    Раз по ціні "мовчанка" ,то хай буде з 1грн.
    https://reibert.info/lots/.606297