Пістолет Продам Crosman Auto 338

Тема у розділі 'Пневматична зброя', створена користувачем Sergey111, 14 тра 2019.

  1. Продавец Sergey111

    Sergey111 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    410
    Продам в отличном состоянии пневмопистолет 4.5 мм.
    Состояние --- по фото.
    Остаток пулек --- не считал, если очень нужно - пересчитаю.
    5 баллонов , 3 в упаковке.
    Хотелка - Эквивалент 100$
    Торг никто не отменял. Оплата на карту ПБ.
     

    Images:

    IMG_20190514_213518.jpg
    IMG_20190514_213536.jpg
    IMG_20190514_213542.jpg
    IMG_20190514_213624.jpg
    IMG_20190514_213719.jpg
    IMG_20190514_213748.jpg
    IMG_20190514_213822.jpg
    IMG_20190514_213830.jpg
    IMG_20190514_213919.jpg
    IMG_20190514_214021.jpg
    HOBAK та takt09 подобається це.
    1. Виробник Турція. Пружина газова. Заявлена швидкість 380м/с. Прицільна планка + мушка. База кріплення...
      8400 грн.
    2. Дуже рідкісний,за весь час вдруге такий трапився ,має цілі упори ,фрезерований ,литий ,під вузькі на...
      15000 грн.
    3. Все на фото давно без користування.По оплаті реквізити питайте в личку
      1600 грн.
    4. Була на ммг АК пневматиці відповідно зайві отвори .Все сталь .По оплаті реквізити питайте в личку.
      4000 грн.
    5. Пружинно-поршневий пневматичний пістолет,нечастий,в робочому стані,з далеких 90-х років. Бонусом -ма...
      1500 грн.
  2. Продавец Sergey111

    Sergey111 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    410
    Ребята, а что не так с этим аппаратом?
     
    Otryta та takt09 подобається це.
  3. Продавец Sergey111

    Sergey111 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    410
    Ни у кого нет вопросов?
     
    Otryta та takt09 подобається це.
  4. Сергій Студенець

    Сергій Студенець Obergefreiter

    Повідомлення:
    126
    Ну, напевно, питання до ціни є, але ціни тут не прийнято обговорювати, тому всі мовчать.

    Надіслано від мого JSN-L21, використовуючи Tapatalk
     
    valerka та Otryta подобається це.
  5. Продавец Sergey111

    Sergey111 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    410
    Якщо я не помыляюсь, то такый апарат у дуже доброму Б/У стани був проданый за 1800 грн. Без набойив и балонив. Якщо и дисно пытання тилькы у цини, то це ж обговорюэться, але повне игнорування---досыть дывне и не зрозумиле для мене. Апарат влучно и мицно працюэ, на видстани 8-10 м у сирныкову коробку попадаэ.
     
    takt09 подобається це.
  6. владлен60

    владлен60 Oberschütze

    Повідомлення:
    33
  7. Продавец Sergey111

    Sergey111 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    410
    Спас. за ссылки. НО, как видно, один уценен, а второй и вовсе потрепан жизнью и с потерями.
    Я свой покупал году где то в 2000, в России в магазине. Тогда он стоил именно 100 уёв. Вот я и решил начать с этой цены.
    Кому нужен, предлагайте свою цену.