Шабля в ножнаж

Тема у розділі 'Знайдене в землі та переробки', створена користувачем CaptainDlack, 23 лип 2020.

  1. CaptainDlack

    CaptainDlack Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Чернівці
    Привіт! Ось така знахідка
    Ось посилання на інше обговорення
    Якщо ніхто в такому стані не купує - буду вскривати Хто зна в якому вона стані
    Чекаю Ваших думок на дану тему Щиро вдячний
     

    Images:

    изображение_viber_2020-05-11_13-35-4922.jpg
    1.jpg
    3.jpg
    IMG_20200318_143221.jpg
    изображение_viber_2020-05-11_13-35-45.jpg
    изображение_viber_2020-05-11_13-35-47.jpg
    изображение_viber_2020-05-11_13-35-471.jpg
    изображение_viber_2020-05-11_13-35-481.jpg
    (Skorpion), Tiger Tigren, ДеНик та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 4 шт.)
      Новий оригинал
      150 грн.
    2. Рідкісний Орел на головний убір кригсмарине, для півдейного фронту (африка). Чудовий стан
      3600 грн.
    3. TUALAJ 4100 MINI GPS/GNSS ANTI-JAM CRPA + SparkFun GPS-15733 в ідеальному стані. Чудова функціональн...
      12500 грн.
    4. (в наявності 30 шт.)
      Дуже Якiсна Дымова Шашка Бiлий дим - М-2 важить біля 900 грамів. Висота 26 см. Діаметр 6 см. Час ди...
      150 грн.
    5. (в наявності 300 шт.)
      Кулі трасер 308він (7.62х51). З розпулених патронів. 146gn. Поштучно. Ціна вказана за штуку
      20 грн.
  3. kyltic

    kyltic Leutnant

    Повідомлення:
    1.192
    Адреса:
    Львів, Україна
    TarASha, GINDENBURG та Alter Mann подобається це.
  4. CaptainDlack

    CaptainDlack Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Чернівці
    Вибачаюсь, сПРОБУЮ ПЕРЕНЕСТИ
     
  5. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.973
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...бачиться - польська (прусська ??) гусарська шабля (19 сторіччя, солдатська)...
     

    Images:

    I98-4.jpg
    antique-polish-hussar-sabre.jpg
    Останнє редагування: 25 лип 2020
    Кіла2013 подобається це.
  6. Град-1

    Град-1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    41
    Повідомлення:
    1.589
    Адреса:
    UkrWest
    kyltic подобається це.
  7. kyltic

    kyltic Leutnant

    Повідомлення:
    1.192
    Адреса:
    Львів, Україна
    Доброго здоров’я! Вам не вдасться перенести тему, просто створіть нову у відповідному розділі...
     
    Кіла2013 подобається це.
  8. Doctor-vich

    Doctor-vich General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    73
    Повідомлення:
    8.228
    Адреса:
    Країна покращень
    Козача шабля. Дорого...
     
  9. Tiger Tigren

    Tiger Tigren Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.192
    чудная Австрия - вплоть до начала 19 ст. - тогда их упростили. Думаю времен Марии Терезии, но может быть и российская. Это не Пруссия.
     
  10. Tiger Tigren

    Tiger Tigren Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.192
    казаки гетманской державы носили саблю гусарского образца с реформы вооружения начала 1760 гг. Тем более - многие служили по найму в гусарах. Но эта ближе всего к терезианской по дизайну деталей.
     
  11. Игорь1966

    Игорь1966 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    455
    Адреса:
    Днепропетровск.Украина
    гусарская сабля нижних чинов,Россия,(наполеоника)
    Характерная прорезь ножен,люверс и т.д.
    Разные гусарские полки имели разный прибор сабли.
    У кого то латунный(оф.позолоченый),у кого то железный(оф.посеребренный)
    Гуглите-И будет Вам счастье...Наполеоника,в любом случае-Очень дорого,относительно других периодов.