Пистолет

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем никто не забыт, 20 лип 2020.

  1. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    Доброго вечора, допоможіть будь ласка в оцінці предмету. Не мій, знайдений у Києві на днях під час будівельних робіт. Пропонують мені за 500 грн забрать, коштує він цих грошей? Дякую.
     

    Images:

    IMG-7c357f374ce73a7bd9724682c8d58ff1-V.jpg
    IMG-05ae1ede0c2c525e82a8f7a539fd0fc6-V.jpg
    kyltic, Alex-Arthur, Topaz81 та 9 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Деталь от винтовки Росса-Энфилда , бодрый коп. На доп фото стрелкой показано место расположения дета...
      300 грн.
    2. Деталь від зброї, знахідка з німецької позиції. Стан по фото.
      255 грн.
    3. Знайдено на копі Не чищена зовсім Стан на фото
      1700 грн.
    4. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    5. Латунные надульник и отвёртка к винтовке Арисака. Надульник с клеймом.
      600 грн.
  3. torbator

    torbator Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    2269
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4.397
    Повідомлення:
    2.610
    Адреса:
    Таврические степи
    я б забрал, даже немного дороже, нежели 500 грн
     
    Останнє редагування: 20 лип 2020
    Rayceff, Харя, S.O.G. та 6 іншим подобається це.
  4. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    36
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Я би теж, аби задарма ))) А так, ціна десь 4000+-
     
    Gasser, kyltic, Alex-Arthur та 6 іншим подобається це.
  5. tomis42

    tomis42 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    1.720
    Адреса:
    Dnipro
    Доброго, в такому вигляді не меньше 1500 грн. А так ціна 3-5 к. з пов.
     
    Gasser, Alex-Arthur, odinn та 3 іншим подобається це.
  6. Star64

    Star64 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.632
    Адреса:
    Украина
    Здравия!
    Запропонуйте 499, 10
    Не прогадаєте)):beer:
    Чому меньше???? Тому, що торгуватися не заборонено!!!:D
     
    Tizergan, S.O.G., Alex-Arthur та 3 іншим подобається це.
  7. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    Дякую за допомогу в оцінці
     
    S.O.G., kley та Star64 подобається це.
  8. Alex-Arthur

    Alex-Arthur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    769
    Адреса:
    м. Київ
    Накладкі коштують більше,якщо розібрати правильно то і деталі можуть бути гуд відповідно і ціна зросте))))
     
    S.O.G., minitarn3838, kuznec та 2 іншим подобається це.
  9. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    Скільки накладки коштують? Бо я не розумію, смайлики ставляєте, чи жартуєте чи серйозно?
     
  10. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    Приветствую.Забирайте за 500, не думая.Здесь выставляйте с низкого старта,например с 1000грн.,на максимальный срок,без чистки.Недавно такой ушел за хорошие деньги,жаль не нашел ссылки...Удачи на торгах!:beer:
     
    Gasser, S.O.G., никто не забыт та ще 1-му подобається це.
  11. Alex-Arthur

    Alex-Arthur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    769
    Адреса:
    м. Київ
    Комрад ніхто не сміється,Вам би фото краще зробити,тоді точніше можно казати. Тут накладкі якщо знімете без тріщин ,мінімум 500грн потянут.
    З Пов.
     
    Gasser, S.O.G., никто не забыт та 2 іншим подобається це.
  12. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    Дякую, сам хотів знайти на аукі, не знайшов нічого, з пов.
     
    Егор Задорожный та Bandera3 подобається це.
  13. Andrew1965

    Andrew1965 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    127
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    217
    Повідомлення:
    2.006
    Адреса:
    Київ
    Доброго, по фото сложно оценить, я на фиолетовом примерно в таком состоянии, для коллажа, за 1000 гр. купил.
     
    никто не забыт та Егор Задорожный подобається це.
  14. Star64

    Star64 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.632
    Адреса:
    Украина
    Tizergan, никто не забыт, qwerty3 та ще 1-му подобається це.
  15. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    Star64 подобається це.