Вітаю. Прошу підказати вартість конструктора на сьгодні, товариш просить допомогти йому продати. Стволик і рама воронінні 1940 року. Патронник у відмінному стані і цілком буде на СХП на рекон. Весь обвіс на одному номері з іншого макета. Деталі треба підчистити і поворонити. Фото додаю.