Табличка(шильдик) на бензобак от Harley-Davidson WLA 42

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Petrovich_ua, 14 лип 2020.

  1. Petrovich_ua

    Petrovich_ua Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    334
    Адреса:
    Ukraine
    Здраствуйте.
    На днях была поднята такая табличка(шильдик) от лендлизовского мотоцикла Harley-Davidson WLA 42 , на лагере РККА.
    Экспертов прошу помощи в оценке и вообще будет ли интерес?
    С уважением.
    DSC_0008-min.JPG 20200714_194619.jpg 20200714_194633.jpg 20200714_194728.jpg
     

    Images:

    20200714_195919.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. 450 грн.
    2. Німецький домкрат, під реставрацію або на запчастини.
      200 грн.
    3. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
    4. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    5. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
  3. Petrovich_ua

    Petrovich_ua Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    334
    Адреса:
    Ukraine
    Шильдик продан, тему можно закрыть.