Битва за танк

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Аскет0, 8 лип 2020.

  1. Аскет0

    Аскет0 Schütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Україна
    Доброї ночі. Я хочу спитати у людей, які точно знають. Цікавить місцезнаходження двох танків в Кожанці.
    https://www.kozhanka.org.ua/bytva-za-tank/
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 3 шт.)
      Экстрактор на Маузер к98 состояние хорошее складское по фото
      1300 грн.
    2. Шомпол на Маузер к98 состояние хорошее по фото
      1100 грн.
    3. Тыльник Маузер К98. Складской. Остатки воронения. Поздний, на конец войны. С боковыми отверстиями.
      1100 грн.
    4. Шомпол короткий карабина 98k. Длина 260 мм. В отличной кондиции, чёрного воронения.
      700 грн.
    5. Оригинальный намушник Mauser 98k / G43 / MP43 / MP44 / Stg44. В отличном сосотоянии. Не копанина. Вс...
      500 грн.
  3. Академик

    Академик Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    317
    Адреса:
    Киев
    Шукати потрібно там де сом, більш точніше скаже внучка:D:beer:
     
    odinn, Mustang921 та Shpyntuk подобається це.
  4. Быстро ТСа забанили...Он правда думал что ему скажут как обстоят дела в реальности?
    Ну и без золота Киевского госбанка и наград Гудериана этот хлам просто не интересен.
     
    Topaz81 подобається це.
  5. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    Наче і не весна.:eek::oops:
     
    Pancho Villa подобається це.
  6. Жара,магнитные бури,парад планет.
     
    Hollger подобається це.
  7. Малежкин

    Малежкин General-leutnant

    Повідомлення:
    10.514
    Адреса:
    Украина
    Там всё село точно знает уж сколько десятков лет...
     
  8. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.240
    Адреса:
    Украина
    Смішки смішками, а мені раз розповіли де був підбитий танк в 1941. Викопав там дві майже повні гусянки до Т26. Так то...

    З повагою, Саша.
     
    250RIR, Ph@ntom, XAZIR та 3 іншим подобається це.
  9. Малежкин

    Малежкин General-leutnant

    Повідомлення:
    10.514
    Адреса:
    Украина
    Никакого смеха... https://www.kozhanka.org.ua/bytva-za-tank/
     
    GINDENBURG подобається це.
  10. Птица Говорун

    Птица Говорун Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    418
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    726
    Повідомлення:
    853
    Адреса:
    Мати міст руських.
    Люблю почитать научную хвантастику на ночь! КВ-2 зимой с 43 на 44 год... на переправе под Киевом. Да они в РККА все закончились осенью 41 года. У немцев, судя по фото на профильных сайтах , ещё встречались в 42 году.
     
    Страхователь, Філ@тов, Mustang921 та 2 іншим подобається це.