Тесак RAD 1940

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем mixdi2006, 5 лип 2020.

  1. mixdi2006

    mixdi2006 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    С восстанавливаемой потерей, что может стоить?
     

    Images:

    IMG_20200705_170313.jpg
    IMG_20200705_170317.jpg
    IMG_20200705_170325.jpg
    IMG_20200705_170336.jpg
    IMG_20200705_170345.jpg
    kley та Егор Задорожный подобається це.
    1. (в наявності 3 шт.)
      Оригінал
      500 грн.
    2. Залишки пістолета ТТ все зводиться клацає підварений покрашений
      9000 грн.
    3. Постарался максимально всё показать на фото Пересылка Укрпочта или Новая Почта - оплата услуг достав...
      22000 грн.
    4. Продам винт средника к Нагану.Оригинал.Резьба проверена.Родное воронение. Нешлифован.Процент банка з...
      47 грн.
    5. В оличном состоянии, ствол залит свинцом
      8000 грн.
  2. mixdi2006

    mixdi2006 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Гарна швайка, хоть хто таку має? Шо може коштувати?
     
    kley подобається це.
  3. Егор Задорожный

    Егор Задорожный Obergefreiter

    Повідомлення:
    49
    Адреса:
    Харьков
    Дима здрастуй!Свий цилый без щербня не кромки леза я продав за повторушку грн.
     
    Provada81, 240оsb та mixdi2006 подобається це.
  4. mixdi2006

    mixdi2006 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Здоровенькі були), фото не осталось?
     
    Останнє редагування: 6 лип 2020