Вдалося вчора вирватися на кілька годин в краї де бурлив Бродівський котел,місця копані перекопані ,але несподівано вискочив знак за поранення ще й з цілою заколкою,чим дуже порадував! також попалась гільза від ВЯ-23 видно добряче ІЛи штурмували німців, ну і сдандартний набір гільз ,шрапнелі і осколків, вибачте за фото з телефона
Раняха крепкая! Ждём фото после помывки! Может и производителя клеймо вылезет(со стороны зацепа-ближе к козырьку каски)..
Раняха дуже навіть бодра ,тому що була в глинистому грунті, місцями навіть багато чорної фарби збереглося