Доброго времени.Подскажите по цене на печатку,обсуждалась https://reibert.info/threads/pechatka-vermaxta.1192915/.Спасибо.С ув.
Не можу згадати нік камрада, який розуміється на печатках та здається їх колекціонує, він би підказав по ціні.