Порох сокол.

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем viktor15, 5 кві 2020.

  1. Продавец viktor15

    viktor15 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    50
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    103
    Повідомлення:
    11.431
    Пороз сокол .400 гр банка.
     

    Images:

    IMG_20200405_171144.jpg
    IMG_20200405_171211.jpg
    hudojnikhg9612 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Депулер RCBS з чотирма коллетами. 6мм, .30cal, .270cal, .45cal. В гарному стані.
      4000 грн.
    2. (в наявності 526 шт.)
      Куля наган твердий свинець, вага 5.7грама. Просайжена сайзером до калібру 311.
      3 грн.
    3. (в наявності 10 шт.)
      Короб для набоїв калібру 9мм (на 100 шт) ✅ Основні переваги: Місткість: Розрахований на 100 набої...
      590 грн.
    4. (в наявності 440 шт.)
      Гільзи 9х19. Латунь. Різні виробники. Повністю готові до релоуду. Миті, декапсульовані, після фулсай...
      4 грн.
    5. Продам сайзер для калибровки мельхиоровых пуль ВМ под калибр 308 win.​
      900 грн.
  3. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.681
    Адреса:
    Черкаси обл
    Вітаю!Рік виробництва?
     
    mbedreal подобається це.
  4. Продавец viktor15

    viktor15 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    50
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    103
    Повідомлення:
    11.431
    Вітаю!Рік додаю,особисті думки ,я чере релоуд кіл 20 цього пороху спалив як мінімум,горів абсолютно весь різних років і мене влаштовував.На сьогодні е куча різних порохів в половину дешевших,особисто мені подобаеться тільки запах після пострілу,на на вечірній зорці на поплюванні на качку.От і все.
     

    Images:

    IMG_20200405_191058.jpg
    IMG_20200405_191051.jpg
    IMG_20200405_191042.jpg
    Останнє редагування: 5 кві 2020
    hudojnikhg9612 подобається це.
  5. Miroshnik 54

    Miroshnik 54 Oberschütze

    Повідомлення:
    40
    Підтримую камрада viktor15 я на форумі тут брав різні роки різні партії для себе крутив і стріляе так само як колись брав в магазині, як ще він був на прилавках. Головне щоб він правильно зберігався. Як тут на форумі продають порох копаний з часів другої світової люди купують стріляють то скільки років тому минуло. Так що рік немає значення головне правильно щоб зберігався.
     
    "SКS"-49, Вованыч, viktor15 та ще 1-му подобається це.
  6. Веселый старик

    Веселый старик Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Мелитополь
    Я теж споряджав просроченим, але не на барато, років на 5. А старі патрони на соколі таки псуються. Двадцятирічні взагалі витворяють, то плюне, що пижі в стволі залишаються, то так бахне....Тому я використовую патрони по формулі = термін пороху + 5 років.
     
    Останнє редагування: 6 кві 2020
    hudojnikhg9612 та viktor15 подобається це.
  7. Baribal

    Baribal Schütze

    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    41700 Сумская область г.Бурынь
    Доброго дня ,мій номер для звязку в вотсабі чи вайбері +380669727954 порох ваш цікавить
     
  8. Продавец viktor15

    viktor15 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    50
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    103
    Повідомлення:
    11.431
    Резерв.
     
  9. Varjag2

    Varjag2 Obergefreiter

    Повідомлення:
    107
    Адреса:
    Хмельницкая обл.
    В 25-30 річних патронах псується капсюль "Жевело". З порохом "Сокол", якщо він споряджений в нові гільзи, не кажучи в герметичних банках, за 20-30 років нічого не відбувається при нормальних умовах зберіганя.
     
  10. Продавец viktor15

    viktor15 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    50
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    103
    Повідомлення:
    11.431
    Продано!
     
  11. Slaves

    Slaves Schütze

    Повідомлення:
    57
    Адреса:
    Харьков
    Сокол в наличии?