Продам запчастини ТОЗ-БМ.стволи та замок.

Тема в разделе "Запчастини до нарізної зброї", создана пользователем Тоха62, 13 мар 2020.

  1. Продавец Тоха62

    Тоха62 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    389
    Адрес:
    м. Тернопіль
    Замок та стволи ТОЗ-БМ.довжина стволів-72 сантиметри.калібр-16.на різних номерах.замок повністю укомплектований.патронніки заляті свинцем.подальшу деактивацію проведу в місьцях купившого лот.незначний шат без цевя. Ціна-3500 гр.кошти на карточку приват.Пересил за рахунок отримувача.
     

    Изображения:

    IMG_0490[1].JPG
    IMG_0491[1].JPG
    IMG_0492[1].JPG
    IMG_0493[1].JPG
    IMG_0494[1].JPG
    IMG_0495[1].JPG
    IMG_0496[1].JPG
    IMG_0497[1].JPG
    IMG_0498[1].JPG
    IMG_0499[1].JPG
    IMG_0500[1].JPG
    IMG_0503[1].JPG
    IMG_0504[1].JPG
    kley, klerik777, тартар66 и ещё 1-му нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Оригінальний стоковий дерев'яний обвіс АК/АКМ в доброму стані В лоті все що на фото Приклад...
      3600 грн.
    2. Продам ММГ автомата Калашнікова
      51000 грн.
    3. (в наличии 64 шт.)
      Магазини 5,45*39 на 30 патронів Підходять до АК-74, АКС, АКСУ і також до РПК 5,45 Оригінальні штатні...
      600 грн.
    4. (в наличии шт.)
      Все нове, оригінальне.
      525 грн.
    5. Нечастий комплект бакелітових накладок рукоятки на найбільш ранні версії АК/АКС 47 тип 1.
      900 грн.
  3. якобз

    якобз Obergefreiter

    Сообщения:
    62
    Резерв
     
  4. Продавец Тоха62

    Тоха62 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    389
    Адрес:
    м. Тернопіль
    Резерв прийняв.
     
    kley и тартар66 нравится это.
  5. Калабанов45

    Калабанов45 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    123
    Адрес:
    Западная 70
    Тоже резерв
     
  6. Продавец Тоха62

    Тоха62 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    389
    Адрес:
    м. Тернопіль
    Резерв прийняв.будете другими на черзі.З повагою.
     
    kley и тартар66 нравится это.
  7. Продавец Тоха62

    Тоха62 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    389
    Адрес:
    м. Тернопіль
    Продано.Прошу закрити тему.З повагою. хто в резерві відповів в лічку.
     
    kley и тартар66 нравится это.