Про виноград

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем ДЯДЯ ПАША, 19 авг 2017.

  1. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.467
    Адрес:
    Україна
    У меня высажены андрос и добрыня, под прививку следующего года, а уже привитые на кобере, со4, и рипария рюпестрис.
     
    Рост76 и Cladotrix нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Форменная рубашка США. Производитель - BLAUER®. Поставщик высокотехнологичной одежды для всех отдело...
      1940 грн.
    2. Тактическая тенниска, поло 5.11 для мужчин, размер 2XL, бежевая, профессиональная, с короткими рукав...
      1200 грн.
    3. 400 грн.
    4. (в наличии 4 шт.)
      Тактична сорочка МР - ВС Великобританії Brit. Combat Shirt, "UBAC", MTP tarn, "Armour...
      1000 грн.
    5. Новый убакс. Стрейчевый нейлон, что рукава что туловище. Размер указан ХЛ но реально Л. Рукав 66 см,...
      650 грн.
  3. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.467
    Адрес:
    Україна
    Уже добьіл, спасибо ))
     
    Рост76 нравится это.
  4. Giya

    Giya Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    25
    Сообщения:
    452
    Адрес:
    Украина Стрий
    Так то може і так. Але по факту виноград росте. Плодоносить, вино робиться. Компоти варяться. А чудо тонкощі до лампочки. Е хвороба, лікую, нема , зайвий раз не чіпаю. Амінь.
     
    Рост76 и Cladotrix нравится это.
  5. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.467
    Адрес:
    Україна
    Толерантен - знач может с ней жьіть, болеть потихоньку, но не смертельно.

    В то время, как другие дохнут.
     
  6. Giya

    Giya Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    25
    Сообщения:
    452
    Адрес:
    Украина Стрий
    Ну тоді прошу пардону. Не правильно понял.
     
  7. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Сообщения:
    1.590
    Адрес:
    UA - today,
    ... тобто життя продовжується і подяка Господу за це,
     
    Ph@ntom нравится это.
  8. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Сообщения:
    1.590
    Адрес:
    UA - today,
    Наскільки ви знаєте, символом благополуччя в країнах Середземномор'я в античний час була виноградна лоза.
    Французькі медики звернули увагу на Євангліє від Луки який був терапевтом і на виноградну лозу, точніше на виноградне сім'я.
    Якщо сухе виноградне сім'я прокрутити на кавомолці в пил то ось що виходить:
    Приймати потрібно по 1 чайній ложці в день / до їжі /
    [​IMG]
     
    Рост76 и форт55 нравится это.
  9. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.467
    Адрес:
    Україна
    Та кому нужньі те антиоксидантьі!
    Вот стимуляторьі работьі гидравлики - другое дело!
     
  10. amigo86

    amigo86 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    122
    Адрес:
    Светловодск
    Пока не рискую открывать виноград. По прогнозу ливни и за ними ночные заморозки...
    После открытия чем лучше всего обработать?
     
  11. targetG

    targetG Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    884
    Адрес:
    Dnipro
    Добрый вечер . Прошу подсказать относительно качества китайских прививочных секаторов ..Кто пользовался ..Действительно не надежные и ломаются ? Спасибо за ответ..
     
  12. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.467
    Адрес:
    Україна
    Ломаются даже итальянские.

    У кетайцев и псевдобеларусов ресурса лезвий на 15 резов на сторону.
     
    targetG нравится это.
  13. targetG

    targetG Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    884
    Адрес:
    Dnipro
    Точить и дальше ...реально? А что можно сказать о секаторах, подобных китайским , можно сказать идентичные , но пишут --Тайвань....или Россия производитель, и лезвия какие-то другие...Развод? Тот -же Китай , но с другой упаковкой? Или все таки....?
     
  14. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Сообщения:
    1.590
    Адрес:
    UA - today,
    Важко сказати з цього приводу - кому і як пощастить.
    У мене білоруський з ручками з дюралi,тобто всі деталі тільки метал і ніякого пластику. - так я одним лезом ріжу вже три роки та й сусідам давав - просто клас.
    А отi секатори що з пластиковими ручками це просто дурниця.
    Після кожного різання, лезо я добре протираю спиртом, щоб на ньому нічого не залишалося.


     
    targetG и Ph@ntom нравится это.
  15. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.467
    Адрес:
    Україна
    Можно попросить фото?
    То что я видел якобы белорусские - беспонтовая подйопка кетайская.
     
  16. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Сообщения:
    1.590
    Адрес:
    UA - today,
    Цей секатор привіз мені брат з Мінська - він водій-далекобійник:
    Думаю що це не Китай - ножi закаленi, ручки металевi - не дюраль /то я був помилився бо давно не дiставав його/
    [​IMG]
     
    Последнее редактирование: 15 мар 2020
    Боб67 и Рост76 нравится это.
  17. Рост76

    Рост76 General-major

    Сообщения:
    5.217
    Адрес:
    Рідна ненька Україна.
    Доброго, перезимував в мене весь нормально, якщо то що було зимою назвати можна, зробив геноцид і планую половину викинути і посадити щось нове. Трішкі підживив золою і бур'яном з городу. Якось так покі.
    IMG_20200406_124931.jpg IMG_20200406_124935.jpg
     
    Artyr, Боб67, ДЯДЯ ПАША и 2 другим нравится это.
  18. Nautilius

    Nautilius Obergefreiter

    Сообщения:
    81
    Адрес:
    32
    По поводу секаторов, купил совсем не дешовый Fiskars P90 в надежде что будет служить долго, после недели работы в саду он практически сел, дорогое не всегда хорошее ..
     
    Ph@ntom, Captain Flint и Рост76 нравится это.
  19. Giya

    Giya Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    25
    Сообщения:
    452
    Адрес:
    Украина Стрий
    Гардена рулит.
     
    Рост76 нравится это.
  20. Giya

    Giya Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    25
    Сообщения:
    452
    Адрес:
    Украина Стрий
    Но саммые лутшые — к сожалению, центроинструмент. Имею в виду цена качество.
     
    Рост76 нравится это.
  21. Artyr

    Artyr Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Вітаю, ось так один ряд переробив. Замінив старі стовпи з акації
     

    Изображения:

    IMG_20200503_131552_1.jpg
    IMG_20200503_131546.jpg
    Ph@ntom, рональд, Ваня-30 и ещё 1-му нравится это.
  22. graynomad

    graynomad Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    58
    Здравствует , а сколько с акации простояли? Обрабатывали низ чемто? Я сейчас как раз в раздумье, бетон, акация или железо.
     
    Рост76 нравится это.
  23. Рост76

    Рост76 General-major

    Сообщения:
    5.217
    Адрес:
    Рідна ненька Україна.
    Доброго, використовую арматуру для зручності, якщо на довго і надійно то металеві труби, а для подешевше краще стовбчикі з акації, щоб довше збереглися обпалити на вогнищі на 10-ть см вище рівня докір плануєте закопувати, простоять пару років без проблем, бо масло і смола з часом теж злазить і не дуже корисно для появи масло зайве.
    Якось так, а вирішувати з чого робити Вам вже.
    З Повагою.
     
  24. Artyr

    Artyr Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    на цьому що зробив з метала один колик з акації був віком десь 25-28 років, ще тато робив. Був оброблений смолою і замотаний в толь низ, що закопувався в землю.
    А так то якщо вся акація нова, то років 5-8 мала б простояти (хоча може і довше). Ті що з акації ставив, то нічим не обробляв, просто кору чистив
     
    Рост76 нравится это.
  25. graynomad

    graynomad Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    58
    Спасибо за информацию, а с бетонными ни кто не сталкивался? Вроде делают специально под виноград, как по заявлениям, так только плюсы - не ржавеют, не гниют, красить ненадо, только как они стоять будут, может у кого есть?
     
    Рост76 нравится это.
  26. moranno

    moranno General-major

    Сообщения:
    6.491
    Адрес:
    Киев
    В студетські роки, відпрацьовував практику на виноградних плантаціях в Одеській області. Єлітні насадження, ще при совку, були з бетонними стовпами. На не елітних, бетонними були початок і кінець ряду. А кінця виноградників сорту Совіньйон я ніколи не бачив. Будуть стояти, років ..... багато. Будете купувати - дивіться за якістю, щоб не кришилося і арматура не виглядала. А маєте час та натхнення то зробіть самі.
     
    рональд, Ph@ntom и Рост76 нравится это.