Танковый шлемофон (кожанный)

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем visotka, 31 січ 2020.

  1. visotka

    visotka Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    193
    Здравствуйте уважаемые!
    Прошу помощи в определении надписи на штампе.
    Частично читаемы:
    Верхняя строчка- ПРОМКООПЕРАТ........
    Средняя- АРТЕЛЬ
    Средняя- КРАСНЫЙ .................
    Нижняя- ...........................МОС.... А

    Благодарен за любую помощь!
    IMG_3203.jpg IMG_3205.jpg IMG_3206.jpg IMG_3207.jpg
     
    TarASha, Woldemar M., Поліщук та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ніж старовинний вінтажний виробництва Франціі Люфт відсутній Товщина обуху до 4 мм.
      450 грн.
    2. Две чашки кофейные. Редкость, в отличном сохране. Окупационная зона USA в Германии, 1945 г. Производ...
      2200 грн.
    3. Підписна ложка-вилка, стан добрий (див.фото), клеймо чітке. Річ не копана, горищна знахідка. Без втр...
      2500 грн.
    4. Знайдено у землі.Мито водою,не чистився.Послуги банку за рахунок покупця.
      350 грн.
    5. Вже не частий предмет в колекцію. Стан по фото. Гарні чіткі клейма. Матеріал алюміній. При бажанні м...
      940 грн.
  3. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    az23, grek68, Мансур Львович та 4 іншим подобається це.
  4. forencic

    forencic Oberst

    Повідомлення:
    5.272
    Адреса:
    краматорск
    Добрый день. Артель Красный швейник, Москва.
     
    az23, Мансур Львович, TarASha та ще 1-му подобається це.
  5. visotka

    visotka Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    193
    Спасибо большое!!!
     
    646dg подобається це.
  6. visotka

    visotka Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    193
    Спасибо!!!!
     
  7. visotka

    visotka Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    193
    Теперь осталось выяснить ,какого он(шлем) года?
     
  8. forencic

    forencic Oberst

    Повідомлення:
    5.272
    Адреса:
    краматорск
    Шлем образца 1937 года, в справочнике Вся Москва за 1941 год адрес артели Красный швейник есть.ИМХО, где то этого периода.
     
    az23, grek68, Мичман13 та 4 іншим подобається це.
  9. visotka

    visotka Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    193
    Да уж,не молодой)
    Спасибо!
     
  10. visotka

    visotka Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    193