Танковый шлемофон (кожанный)

Discussion in 'Що це таке?' started by visotka, Jan 31, 2020.

  1. visotka

    visotka Stabsgefreiter

    Messages:
    193
    Здравствуйте уважаемые!
    Прошу помощи в определении надписи на штампе.
    Частично читаемы:
    Верхняя строчка- ПРОМКООПЕРАТ........
    Средняя- АРТЕЛЬ
    Средняя- КРАСНЫЙ .................
    Нижняя- ...........................МОС.... А

    Благодарен за любую помощь!
    IMG_3203.jpg IMG_3205.jpg IMG_3206.jpg IMG_3207.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. Знайдено у землі.Мито водою,не чистився.Послуги банку за рахунок покупця.
      350 грн.
    2. Кухоль пивний Вермахт з втратами! Колись був придбаний і стояв на поличці!! Про оригінальність я дум...
      2000 грн.
    3. Ніж великий столовий старовинний посрібленний виробництв Франці. Товщина обуху 3 мм. Без люфту.
      450 грн.
    4. Алюмінієвий бачок 4 літрів.
      250 грн.
    5. До вашої уваги велика кружка 0,5l офіцерської столовой вермахту. Тавро підглазурне Bohemia 1940 Heer...
      5700 грн.
  3. 646dg

    646dg General-major

    Messages:
    8,085
    Location:
    Нью Йорк,Одесса
  4. forencic

    forencic Oberst

    Messages:
    5,272
    Location:
    краматорск
    Добрый день. Артель Красный швейник, Москва.
     
  5. visotka

    visotka Stabsgefreiter

    Messages:
    193
  6. visotka

    visotka Stabsgefreiter

    Messages:
    193
    Спасибо!!!!
     
  7. visotka

    visotka Stabsgefreiter

    Messages:
    193
    Теперь осталось выяснить ,какого он(шлем) года?
     
  8. forencic

    forencic Oberst

    Messages:
    5,272
    Location:
    краматорск
    Шлем образца 1937 года, в справочнике Вся Москва за 1941 год адрес артели Красный швейник есть.ИМХО, где то этого периода.
     
    az23, grek68, Мичман13 and 4 others like this.
  9. visotka

    visotka Stabsgefreiter

    Messages:
    193
    Да уж,не молодой)
    Спасибо!
     
  10. visotka

    visotka Stabsgefreiter

    Messages:
    193