Танк Пантера PzKpfw V, нужен совет.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Krot-tt, 21 січ 2020.

  1. Krot-tt

    Krot-tt Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    63
    Повідомлення:
    454
    Адреса:
    УкраЇна
    На сегодня имеет только , командирскую башню , навесные броневые листы.
     
    1. Абсолютно нові, розмір на фото
      800 грн.
    2. Штани піксель Бірок ніяких не знайшов Розміри на фото Стан вживаний без суттєвих пошкоджень Чисті
      99 грн.
    3. Назва - Кітель ДПСУ Стан - новий Колір - вудланд Матеріал - Rip-stop, комбінована тканина Комплектац...
      357 грн.
    4. Кітель охоронника,б/у,на розмір-48/3,стан хороший,по собі колір синіший ніж по фото,міський камуфляж...
      200 грн.
    5. Куртка ЗСУ піксель вітро волого захисна Це верх зимової форми двошарової В хорошому стані Розмір...
      650 грн.
  2. Daltim

    Daltim Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    583
    Адреса:
    Украина
    А фото есть?
     
    Topaz81 подобається це.
  3. Камча

    Камча Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.020
    Адреса:
    Україна, м.Київ
    Останнє редагування: 22 січ 2020
    Roma_1985 та Бек подобається це.
  4. Adi

    Adi Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.639
    Адреса:
    △ м.Харків ✙ УКРАЇНА △
  5. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.448
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :smile_8: якщо люк нннада буде до комплекту то обміняю на сало.
     

    Images:

    P1140467.JPG
    P1140468.JPG
    P1140469.JPG
    Mihalich1979, vostok917, Roma_1985 та 10 іншим подобається це.
  6. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    І я на тону сала і цистерну горілки :eek:
     

    Images:

    20191125_144357.jpg
    Mihalich1979, Roma_1985, Boris Pryanikov та 5 іншим подобається це.
  7. chesh

    chesh Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    849
    Адреса:
    Україна!
    Не дуже поспішайте шановний пане, бо можуть пошити Вас у дурні, треба усе уважно зважити та порахувати... амортизацію люків, товщину сала, якість горілки... прийняти до уваги те що коїться з гривнею, та ще багато чого. А то буде як зі мною, і не дивіться будь ласка що там робив Николаша два роки тому... бо потім шкодуватимете як ото я
     
    Николаша, Boris Pryanikov, Topaz81 та 3 іншим подобається це.
  8. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    1.260
    Адреса:
    Вол.Вол.
    Так до завтра по частинах на половину танка накидають!:D
     
    Камча, Boris Pryanikov, Reinhard T.E. Heydrich та ще 1-му подобається це.
  9. Mihhail-s

    Mihhail-s Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    147
    Адреса:
    Украина
    Камрад,а что вы приобрели за вырученные деньги тогда,в далёких 80-х?
     
  10. chesh

    chesh Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    849
    Адреса:
    Україна!
    Йой лишенько..! От зачем старую рану бередить? Ну думаю шо купил сигарет, типа Лучафер и попер с девками на дикотеку, как еще её щас называют - 80-х... Ну там С. С. Catch, бед бойс блю, ну и шото еще... а, може еще "Байкала" за 26 коп. напился... хрен его помнит куда я дел те сраные деньги :mad:
     
    Mihalich1979, lasilka74, ViktorKux та 7 іншим подобається це.
  11. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    Те саме тіко ото з тим паном anz 29 що з Севастополю який запевнив що ті частини Штуга ціна металу ,максимум двійна. Зараз дивлюсь на ціни тай огхвігіваю.Ще думав що хоть пофоткаюсь на тім відреставрованом Штугі. А тут і Крим наш.
     
    Reinhard T.E. Heydrich, Боб67, Helmut Raiser та ще 1-му подобається це.
  12. Mihhail-s

    Mihhail-s Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    147
    Адреса:
    Украина
    А что за история про штуг,тот что под Феодосией подняли?
     
    capt.A.Smollet, Боб67 та Topaz81 подобається це.
  13. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    Там він не один піднятий. Три.. а опісля мабуть і залишки повидирали.
     
    Останнє редагування: 23 січ 2020
    Reinhard T.E. Heydrich, Boris Pryanikov, Боб67 та 2 іншим подобається це.
  14. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Повідомлення:
    2.467
    Адреса:
    Україна
    Я знаю более романтичную историю. Все знали место подрыва штуга. Земля звенела недецким пятном. Я там нашел пару панцергранатен и успокоился.

    А через 3 года местные парни сказали, что местные утырки (вроде даже члены по) неделю вывозили металл со штуга на приёмку.

    А вы говорите феодосия (
     
    von Goltz, Reinhard T.E. Heydrich, Tayfun_U та 4 іншим подобається це.
  15. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    Ну вы батенька пятно подрыва с целыми сравнили. Там сухогруз лежит подорваный с боеприпасами и самоходками более целые повыдирали. Пятно вам надо было копать раз знали место.
     
    Боб67 та Ph@ntom подобається це.
  16. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Повідомлення:
    5.095
    Ви смієтесь - а того звірюгу вже пробують завести , отакоєот ...:confused::rolleyes:
     
    Roma_1985 та Боб67 подобається це.
  17. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    Ато, 2500 за пів часа покататись.
     
    KUNDLER та Боб67 подобається це.
  18. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    5.617
    Адреса:
    Южный полюс
    Один чедовек интересовался, большими запчастями,только я смутно представляю как такое пересылать)))
    Если будет интересно и его координаты живые, спрошу.
     
    Reinhard T.E. Heydrich, Topaz81 та cheeguevarraa подобається це.
  19. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    Пишіть координати з мене самовивіз, з вас могорич.
     
    Roma_1985 подобається це.
  20. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    5.617
    Адреса:
    Южный полюс
    Ооо,я уже и должен?))))
     
    Reinhard T.E. Heydrich, corbie та Topaz81 подобається це.
  21. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    5.601
    Адреса:
    E40
    Звісно)) А що були сумніви?
    Пан К десь в клуні, але ментально він завжди поряд) Так, що не стісняйтесь, готуйте могорич капітальний
     
    Reinhard T.E. Heydrich та Николаша подобається це.
  22. capt.A.Smollet

    capt.A.Smollet Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    459
    Адреса:
    Україна.Крим. Феодосія
    ,
    Ta nichego s nim ne sluchilos` osobennogo-bashnu I broneotsek dlia radiostantsii prodali,katki,prizmy, shil`diki I raznaya melochevka tak I ostalis` u menia v sarae,a pushku, bronelisty, I kucha nedokopanyx detalei prikopali ,potomu chto prishli *osvoboditeli* I ya i polovina nashei brigady teper` kievliane. Posle deokupatsii dokopaem.
     
    Останнє редагування: 3 лют 2020
    рональд, 1985demon66, Ph@ntom та 2 іншим подобається це.
  23. Govtva

    Govtva Oberst

    Повідомлення:
    3.766
    Адреса:
    Украина,Полтава
    Пан К. наверняка уже на подходе лицензию продавать будет и концессию.
     
    capt.A.Smollet подобається це.
  24. Krot-tt

    Krot-tt Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    63
    Повідомлення:
    454
    Адреса:
    УкраЇна
    Наконец после 76 шести лет забвения башня увидела свет.
     

    Images:

    29A266E0-D823-4261-A77B-7C5D63B42DF2.jpeg
    Mihalich1979, Kovach85, vostok917 та 15 іншим подобається це.