Часть жетона и ромбик с погон

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Mr. Black, 20 січ 2020.

  1. Mr. Black

    Mr. Black Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.573
    Адреса:
    Львів, Шептицького, 17
    Здравствуйте. Сколько стоит? С ув.
     

    Images:

    IMG_20200120_013907.jpg
    IMG_20200120_013914.jpg
    IMG_20200120_013925_1.jpg
    IMG_20200120_013944.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Марки поштові трофейні кацапські , у лоті все що на фото
      590 грн.
    2. сост.на фото
      180 грн.
    3. сост.на фото
      200 грн.
    4. СОСТ.НА ФОТО
      180 грн.
    5. сост.на фото
      160 грн.
  3. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.080
    Адреса:
    Україна
    Ромб без вус гривень 90 верх , разом 100 грн
     
    Mr. Black подобається це.
  4. Old Wainds

    Old Wainds Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    331
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    697
    Повідомлення:
    4.485
    Адреса:
    Nordraum
    Доброго времени суток! Ромб в таком состоянии 30 гривен+ С ув.
     
    Mr. Black подобається це.
  5. Mr. Black

    Mr. Black Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.573
    Адреса:
    Львів, Шептицького, 17
    Можно узнать чей жетон?
     
    Old Wainds подобається це.
  6. Old Wainds

    Old Wainds Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    331
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    697
    Повідомлення:
    4.485
    Адреса:
    Nordraum
    Закиньте в профильный раздел на определения https://reibert.info/forums/erkennungsmarken.45/
     
  7. David Della Rocco

    David Della Rocco Leutnant

    Повідомлення:
    1.269
    Адреса:
    Ländle
    Вітаю,
    фрагмент жетона з набивкою, імовірно, Fernsprech-Betriebs-Ersatz-Kompanie - запасная телефонно-эксплуатационная рота (погано видно через окисли).
    Щодо оцінки: тут в тему може прилізти один досить відомий на форумі персонаж (прізвище не називаю, щоб не було реклами) і наплести, що такий уламок коштує 50 гривень, як він уже оцінював в одній з попередніх тем.
    Так я Вам скажу: такі шматки на аукціоні навіть за 10 гривень брати не хочуть, тому що пересилання вийде дорожче. Відповідно, він придатний лише в якості бонусу.
    Моя Вам порада: притримайте уламок і постарайтесь віднайти іншу частину половинки. Як правило, вона валяється в радіусі пари-пари десятків метрів від знайденої. Набивка досить цікава, тому коли складете пазл - зможете заробити хоча б на пиво чи цигарки.
     
    Останнє редагування: 20 січ 2020
    Лесной комар, DRAMMATURG, Polisyaka та 2 іншим подобається це.