Казанок на атрибуцію.

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем ASKOT1, 17 янв 2020.

  1. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    Доброго вечора:beer:
    Був вчора в музеї,і от потрапив мені на очі такий екземпляр,який я бачу вперше......
    Розміри стандартного казанка,начебто "без питань",але...... ВУХО..... вірніше його форма.
    Бачив подібні на металевих казанках,але тільки подібні.... і ясне діло на точковому зварюванні...
    А тут алюміній на заклепках.
    Клейм ніяких розгледіти не вийшло,він лежав на боці таким чином,що клеймо можливо було якраз знизу,або його взагалі не було.
    Хтось може бачив,чи є інформація,чи тримав в руках іменно з такими вухами - буду радий якщо поділитесь знаннями.
    Дякую:beer:

    ПиСи: чи може це взагалі щось далеко післявоєнне..... я здивований не буду:)

    IMG20200116132358.jpg

    Screenshot_2020-01-17-20-02-55-36.png
     
    antykvar_2009, Oprishok, zubrik и ещё 1-му нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Окопник, все на фото, пружины держат, кнопка работает, лезвие норма , не сточен, кожа м...
      4050 грн.
    2. Бебут кулиметних бригад РІА зразка 1907року
      15500 грн.
    3. Штик-ніж зразка 1896 до гвинтівки системи Маузера. Крім гвинтівки системи Маузера зразка 1896, штик...
      2017 грн.
    4. Манліхер (румин).Вичищений і змащений. Накладки новороб.Кнопка розроблена.Все на фото. Гарна річ в к...
      1600 грн.
    5. Бебут 1916 року, в гарному стані ,зважаючи на свій вік, додаткові фото за бажанням
      14500 грн.
  3. az23

    az23 Hauptmann

    Сообщения:
    2.046
    Адрес:
    Украина Киев
    Походу это обычный послевоенный туристический котел ..
    В 80х , на хмельных ночевках выходного дня , мы в таком чай заваривали ..
    Однажды , кому то возле костра понадобился топорик ..
    Топорик был у меня , я бросил его метров с 30ти , тот резво попрыгал по земле с топорища на лезвие , допрыгал до костра и в аккурат прорубил дырку в котелке ..
    Так мы остались без котла , без чая и без костра .. )))
     
  4. Piasterol

    Piasterol Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    142
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    375
    Сообщения:
    1.895
    Адрес:
    На берегах Борисфуну
    Доброго часу. Котелок схожий на краснийй виборжець, але можливо з переробленим кустарно вушком.А що то за музей?
     
    ASKOT1 и zubrik нравится это.
  5. az23

    az23 Hauptmann

    Сообщения:
    2.046
    Адрес:
    Украина Киев
    "Красный выборжец" имеет цилиндрическую форму как кастрюля , а на снимках ТС профиль котелка имеет легкий конус и дно полукруглое .. Классический походный котелок , у нас их было три разнокалиберных в одном наборе .. И то что котелок лежит в музее еще не о чем не говорит ..
    Мне лично известны случаи когда в музеях , в угоду экспозиции , выставлялись вещи не соответствующие ..
    Дескать все равно никто дупля не стреляет ..)))
     
    ASKOT1, Миша-Клад, TarASha и 6 другим нравится это.
  6. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    5.679
    Адрес:
    Южные степи
    Тут мне кажется нет конусности - это перспективные искажения. Ухо конечно ремонтное. О каком полукруглом дне идет речь если дно совершенно не видно? А вот туристический он или нет смогут сказать только клейма. А их мы не видим, к сожалению.
     
    ASKOT1 и Piasterol нравится это.
  7. az23

    az23 Hauptmann

    Сообщения:
    2.046
    Адрес:
    Украина Киев
    Отнюдь .. Ударенное , деформированное , но не ремонтное ..
    Вполне стандартное ухо , там и второе должно быть таким ..
    Я по экспедициям этих ушей насмотрелся ..
     
    ASKOT1 нравится это.
  8. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    Якраз вуха там не кустарні. Вони обидва однакові,ідентичні,і по заклепках я б не сказав що самі клепали.

    Казанок один в один формою як РККА. Він круглий. Можливо на фото так здається.

    Київ. Музей другої світової. У нього така довга назва зараз,я ніяк не запам'ятаю )
     
    Последнее редактирование модератором: 19 янв 2020
    Oprishok, Piasterol и az23 нравится это.