Користувачі, яким подобається повідомлення #5

Тема:
Бензопила на копе - нужна или нет ?
  1. 15 січ 2020

    curbis

    Stabsfeldwebel, Чоловіча, 62, з Березань
    Повідомлення:
    492
    Симпатії:
    1.331
    Бали:
    160
  2. 14 січ 2020

    ViktorKux

    Oberstleutnant, Чоловіча, 47, з Ukraine
    Повідомлення:
    3.072
    Симпатії:
    35.820
    Бали:
    560
  3. 14 січ 2020

    Reinhard T.E. Heydrich

    Oberleutnant, Чоловіча, з Česká Republika
    Повідомлення:
    1.923
    Симпатії:
    44.496
    Бали:
    290
  4. 13 січ 2020

    APO

    Oberfeldwebel, Чоловіча, 40, з Миколаїв
    Повідомлення:
    352
    Симпатії:
    2.999
    Бали:
    110