холодна зброя

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем fortpost, 8 січ 2020.

  1. fortpost

    fortpost Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    332
    Лоти
      на продажу:
    23
      продані:
    665
    Повідомлення:
    388
    Адреса:
    украина
    доброго дня. потрапили на днях такі речі--кортік і штик-ніж. поможіть точно визначити предмети і ціну. наперед всім вдячний за відповідь.
     

    Images:

    DSC00001.JPG
    DSC00002.JPG
    DSC00003.JPG
    DSC00004.JPG
    DSC00005.JPG
    DSC00006.JPG
    DSC00007.JPG
    DSC00008.JPG
    DSC00009.JPG
    DSC00010.JPG
    DSC00011.JPG
    DSC00012.JPG
    DSC00013.JPG
    DSC00014.JPG
    DSC00015.JPG
    DSC00016.JPG
    DSC00017.JPG
    Страхователь, NAVS79 та Рост76 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Оригінал. Матеріал - алюміній. Габарити видно по фото. Гарний стан. Рідкісна річ. Можна користуватис...
      845 грн.
    2. Выставлена на обсуждение:https://reibert.info/threads/tarelka-fajansovaja-kuznecov-k-p-m-d.1213909/...
      550 грн.
    3. По фото
      3100 грн.
    4. Все, як на фото. Судячи з дизайну, вироблена в кінці 19, максимум напочатку 20 століття у Німеччині....
      1420 грн.
    5. Ваза ,патриотика Гинденбург, Пауль фон Высота 17,2 см.
      4200 грн.
  3. Рост76

    Рост76 General-major

    Повідомлення:
    5.217
    Адреса:
    Рідна ненька Україна.
    Доброго кортік близько 3000 грн штук ніж до АК судячи по піхвами ранній, від 1200 грн.
    З Повагою.
     
    \Lisovik/, fortpost, Star64 та ще 1-му подобається це.
  4. gycyl5

    gycyl5 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    252
    Адреса:
    украина
    Штык-нож 6х3 к автомату АКМ СССР конца 50 годов
    Парадный кортик офицера вооруженных сил СССР. "ЗиК"57 выпуска 1957 года.
     
    fortpost, Star64, Рост76 та ще 1-му подобається це.
  5. NAVS79

    NAVS79 Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.871
    Кортик офицера СА без года под ЗиК - 1956 год. Предмет в золоте и хорошем сохране. Немного портит вид тюнингованная гарда, но так было модно в то время. Не менее 4000 гривен, возможно и больше дадут. ИМХО
    По штык ножу пас.
     
    \Lisovik/, fortpost, Star64 та ще 1-му подобається це.
  6. Kotovsky

    Kotovsky Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    453
    Адреса:
    Киев
    По таким фото вряд ли можно нормально оценить предметы.
     
    vrostoka подобається це.