Подтяжки м65 на Вьетнам

Тема у розділі 'Ремені', створена користувачем киллер 747, 2 гру 2018.

Статус теми:
Закрита.
  1. Александр65

    Александр65 Schütze

    Повідомлення:
    29
    Адреса:
    Хацапетовка
    чекаю № карточки в лічку
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 3 шт.)
      Б. У в хорошем состоянии. Есть несколько штук, все 90 см.Пересыл на покупателе Новой почтой, Укрпочт...
      550 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Парадный брючный ремень Бундесвера. BW HOSENGÜRTEL LEDER HEER . - Кожаный парадный ремень, с удобно...
      500 грн.
    3. (в наявності 1 шт.)
      Ремень брючный кожаный RW HOSENGÜRTEL LEDER 30MM SCHWARZ. - Высококачественный кожаный брючный реме...
      1200 грн.
    4. Довжина загальна 855 мм. Ширина 32 мм. Стан нових.
      195 грн.
    5. 95 грн.
  3. Продавец киллер 747

    киллер 747 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    1.566
    Адреса:
    украина киев-вышгород
    написал
     
  4. legat-roman

    legat-roman Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    116
    Доброго Дня. Вітаю зі Святами!!!
    Прошу один комплект підтяжок. Якщо можливо то розмір для високого росту (190 см)
     
    киллер 747 подобається це.
  5. legat-roman

    legat-roman Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    116
    Тема ще жива? Підтяжки є в наявності, дайте ж відповідь чи реквізити!
     
  6. Продавец киллер 747

    киллер 747 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    1.566
    Адреса:
    украина киев-вышгород
    жива - сообщение не пришло
     
  7. legat-roman

    legat-roman Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    116
    Підтяжки приїхали, поміряв - на мій зріст в 190 см підійшли ідеально. Гумові стропи не розтягнуті, не рвані.
    Застосовував для мембранних штанів APECS.
    Уважно слід одягати підтяжки, щоб стропа з металевою фурнітурою була спереду на грудях, тоді все буде Ок.
    .
     
    киллер 747 подобається це.
  8. legat-roman

    legat-roman Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    116
    Ось фото, якщо топікстартер не проти.
     

    Images:

    IMG_20200115_155248.jpg
    IMG_20200115_155308.jpg
    ~mariner~, киллер 747 та Meuller подобається це.
Статус теми:
Закрита.