Ящик Шварцлозе

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Болох, 5 січ 2020.

  1. Болох

    Болох Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Доброго дня камради.На копі був піднятий зігнивший ящик від кулемету Шварцлозе. Фурнітура виявилася латунною тому вирішив зробити копію.Виставляю для огляду. тато коробка 3.jpg тато коробка 5.jpg тато коробка 7.jpg тато коробка 2.jpg тато коробка 4.jpg тато коробка 6.jpg тато коробка.jpg
     
    Artyr, Jawist, Andrej.An86 та 9 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Предложу жетон 3йРейх,пустой
      200 грн.
    2. До вашої уваги жетон штабний артилерист вермахту https://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/A...
      1950 грн.
    3. Знайдено у землі.Мито водою.Послуги банку за рахунок покупця.
      300 грн.
    4. Предложу жетон 3йРейх
      1300 грн.
    5. Лоз капсула ркка оригінал, не репліка. Матеріал бакеліт, клейма всередині кришки. Вкладиш чистий, к...
      500 грн.
  3. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Повідомлення:
    6.351
    Адреса:
    Karpatia
    Робота хороша. От тільки бук матеріал навряд чи підходящий (щоправда ящиків з латунною фурнітурою не бачив),
     
    Jawist подобається це.
  4. Болох

    Болох Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    ось взяв з інтернету по ньому робив
     

    Images:

    оьпор.jpg
    nload.jpg
    Jawist, Hollger, 663 та ще 1-му подобається це.
  5. Болох

    Болох Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    також маю з металевою фурнітурою оригінал IMG_0537.JPG
     
    Artyr, Jawist, Hollger та 2 іншим подобається це.
  6. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Повідомлення:
    6.351
    Адреса:
    Karpatia
    З металевою фурнітурою однозначно смерека. Бук тяжкий, та й контакт з вологістю витримує погано... Хоча все може бути... Чи є якісь клейма на латуні?
     
    Jawist, Miklos та Болох подобається це.
  7. Болох

    Болох Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Бук вибрав випадково на майбутнє врахую.Клейм не було. Маслята були Георг Рот лента збереглася погано.
     
    Jawist, лиса, 663 та ще 1-му подобається це.