Ящик Шварцлозе

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Болох, 5 січ 2020.

  1. Болох

    Болох Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Доброго дня камради.На копі був піднятий зігнивший ящик від кулемету Шварцлозе. Фурнітура виявилася латунною тому вирішив зробити копію.Виставляю для огляду. тато коробка 3.jpg тато коробка 5.jpg тато коробка 7.jpg тато коробка 2.jpg тато коробка 4.jpg тато коробка 6.jpg тато коробка.jpg
     
    Artyr, Jawist, Andrej.An86 та 9 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Находка с позиций по ПМВ. Столовый жетон немецких войск. Состояние по фото.
      205 грн.
    2. Диаметр 41 мм, тяжелый металл (латунь/бронза), фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочт...
      8000 грн.
    3. Пенал для смертной записки. Австро-Венгрия. Первая мировая.
      55 грн.
    4. Бірка-ключ ТН 1891, Ключ та кільце латунь, бірка чавунна фірми CARL DROSSER. Вага 240 гр. Все на фо...
      900 грн.
    5. Австро-Венгрия. Алюминий
      30 грн.
  3. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Повідомлення:
    6.351
    Адреса:
    Karpatia
    Робота хороша. От тільки бук матеріал навряд чи підходящий (щоправда ящиків з латунною фурнітурою не бачив),
     
    Jawist подобається це.
  4. Болох

    Болох Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    ось взяв з інтернету по ньому робив
     

    Images:

    оьпор.jpg
    nload.jpg
    Jawist, Hollger, 663 та ще 1-му подобається це.
  5. Болох

    Болох Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    також маю з металевою фурнітурою оригінал IMG_0537.JPG
     
    Artyr, Jawist, Hollger та 2 іншим подобається це.
  6. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Повідомлення:
    6.351
    Адреса:
    Karpatia
    З металевою фурнітурою однозначно смерека. Бук тяжкий, та й контакт з вологістю витримує погано... Хоча все може бути... Чи є якісь клейма на латуні?
     
    Jawist, Miklos та Болох подобається це.
  7. Болох

    Болох Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Бук вибрав випадково на майбутнє врахую.Клейм не було. Маслята були Георг Рот лента збереглася погано.
     
    Jawist, лиса, 663 та ще 1-му подобається це.