Ерзац топор.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Володимир Гарасимлюк, 22 лис 2019.

  1. Володимир Гарасимлюк

    Володимир Гарасимлюк Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    45
    Добрий вечір. Ось такий топорик,в такім стані. На скільки потягне? Якшо потягне?;) З повагою.:beer:
     

    Images:

    IMG-0f0f8a4b806327fde0165f631e344a6b-V.jpg
    IMG-dd81459d47ebb28912ece7ca0f21e530-V.jpg
    IMG-f44be6c64d65ed7bc063ee49eaaa98ec-V.jpg
    IMG-e031ffe47e2a1e89695dfe20c22f5406-V.jpg
    IMG-19c0477f1828bfb287735441415363fe-V.jpg
    IMG-2e79f320a841b8d683f30ca03cde6a41-V.jpg
    IMG-d00bff4ac429a50380855e179523d80f-V.jpg
    IMG-759162fbc2bdf559ccffbcb2ef8b1e1a-V.jpg
    IMG-2fd15a46dd2cb61825a75efc548d985c-V.jpg
    IMG-a4dd9694c23a57fefad27a6e740d54a2-V.jpg
    IMG-2d498dcb8c9248e3ce030048a071f4cd-V.jpg
    IMG-96bd5fa3ebb180eeeb1c0b6955251188-V.jpg
    IMG-01aa1475a56d4d1c6cd319b98c821f45-V.jpg
    IMG-2ff5bbd2e79b772b52022cec74a8bdfc-V.jpg
    IMG-b730ad05cea48aa1259840704ae04b2a-V.jpg
    IMG-3f045b5cbc9dfb38d1a74121977104a7-V.jpg
    Paddie подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Лот один на 9 шт. - верхний ряд 5шт. на фото (гербовые и с клеймами изготовителей), нижний ряд - 4шт...
      300 грн.
    2. Диаметр 22 мм, клеймо КОПЕЙКИНЪ С.П.БУРГЪ, фото на листе в клетку для масштаба Описание: http://www....
      170 грн.
    3. Малая пуговица с орлом. РИА.
      10 грн.
    4. Цельноштампованная, тяжелый металл (мельхиор), диаметр 26 мм Похожий польский аналог: http://www.but...
      350 грн.
    5. Лесной коп ! Все хорошо помыто ! Общий вес лота = 580 грамм . Есть литье - есть штамповка !...
      450 грн.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Bandera3, HUNTER KARPAT та vgvg4 подобається це.
  4. Володимир Гарасимлюк

    Володимир Гарасимлюк Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    45
    То я так поняв шо треба врахувати інфляцію за два роки.:)
     
    Blitzwinkel подобається це.
  5. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    Здравствуйте.Кажись за эти два года инфляция играет как раз против вас...:confused:
     
    \Lisovik/, Нематод та ДЯДЯ ПАША подобається це.