Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    222
    Лоты
      на продаже:
    15
      проданные:
    462
    Сообщения:
    4.916
    Адрес:
    украина.хотин
    осьо мульт з усім правільним ...
    там і про Буратіну є ...
     
    hudojnikhg9612, moranno, Veniaminn и 7 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Бронеплити 6го класу. Абсолютно нові, ціна за пару
      4000 грн.
    2. Противоосколочный кевларовый жилет армии Австрии. Состояние хорошее,пригоден для применения по назна...
      1850 грн.
    3. Пропоную Вашій увазі модульну низькопрофільну плитоноску Mehler Vario System, виготовлена в колабора...
      8900 грн.
    4. Лот 54. Кавер на шолом ЗС Великобританії. Лісний камуфляж DPM. Універсальний розмір. Гарний стан
      120 грн.
    5. Новые тактические активные наушники с блютуз адаптером и 2 шт ААА..адаптер заряжается отдельно…смотр...
      1175 грн.
  3. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    Сообщения:
    5.812
    Адрес:
    Ненька Україна
    Доброго ранку. Роблю памятники бетоніровки укладання плитки, рию та копаю ями та траншеї,. Кум загнав в борги:D:beer:
    [​IMG]
     
    Последнее редактирование: 23 ноя 2019
    Боб67, hudojnikhg9612, гринго80 и 7 другим нравится это.
  4. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.448
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212

    отож, приєдналися до іншої концесії і сплачуєте % в 2 приходи.:beer:
     
    hudojnikhg9612, Veniaminn, slawuta5 и 4 другим нравится это.
  5. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Сообщения:
    3.621
    Адрес:
    Łódż, Polska
    То може колись й спіткаємося:beer:
     
    hudojnikhg9612, Veniaminn, cer и 2 другим нравится это.
  6. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Сообщения:
    3.621
    Адрес:
    Łódż, Polska
    А трішки теплого повітря у колєктор запхати - так зимою заводили Жука та Нису.
     
  7. Рост76

    Рост76 General-major

    Сообщения:
    5.217
    Адрес:
    Рідна ненька Україна.
    Привітався з усіма шуботнього ранку, на дворі соняшно -10, в хаті було +18 з ранку вже протоплюємо. Гарного всім дня.
    IMG_20191123_080717.jpg
     
    hudojnikhg9612, гринго80, moranno и 6 другим нравится это.
  8. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Сообщения:
    3.621
    Адрес:
    Łódż, Polska
    Добрий ранок кнопарі! Холодно - легенький морозець (треба буде шиби в автівці скрести), сніданок проковтнув таблетками загриз - тепер можна і відпочити.
     
    hudojnikhg9612, гринго80, moranno и 6 другим нравится это.
  9. Рост76

    Рост76 General-major

    Сообщения:
    5.217
    Адрес:
    Рідна ненька Україна.
    День пам’яті жертв Голодомору цьогоріч вшановують 23 листопада. Д
    пам'яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі президентських указів 1998 та 2007 років. У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР.
    завантаження.jpeg IMG_20191123_084938.jpg

     
  10. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    222
    Лоты
      на продаже:
    15
      проданные:
    462
    Сообщения:
    4.916
    Адрес:
    украина.хотин
    Привітався , гембатій дує на дворі минус , вчьора в хаті пропалив а на ранок вже холодно ...
     
    hudojnikhg9612, гринго80, moranno и 5 другим нравится это.
  11. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    Сообщения:
    5.812
    Адрес:
    Ненька Україна
  12. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    222
    Лоты
      на продаже:
    15
      проданные:
    462
    Сообщения:
    4.916
    Адрес:
    украина.хотин
    і так холодно а Ви такі хфото постите , аж сум побирає ...
     
    hudojnikhg9612, гринго80, moranno и 5 другим нравится это.
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    а як покропити його бензином, чи то ще чим гарнийто так добре палають та зігрівають своїм виглядом особливо коли там іше і екіпаж невстиг вискочити. просто свято
     
    slawuta5, hudojnikhg9612, гринго80 и 3 другим нравится это.
  14. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    222
    Лоты
      на продаже:
    15
      проданные:
    462
    Сообщения:
    4.916
    Адрес:
    украина.хотин
    шо Ви таке говорите , там жеж хрест намальовано ...
     
    slawuta5, hudojnikhg9612, moranno и 2 другим нравится это.
  15. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    недогледів. ну як хрест то нетреба чипати а от там де звйазда то обовязково спалити
     
    slawuta5, hudojnikhg9612, cer и 2 другим нравится это.
  16. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    Вітаю, шановні.
    Є питання, може хтось підкаже, де в Києві можна недорого на кілька діб орендувати приміщення метрів 30-50 кв. щоб зробити невелику виставку картин?
     
    slawuta5, hudojnikhg9612, Бек и 2 другим нравится это.
  17. Grifon 88

    Grifon 88 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    382
    Адрес:
    Україна Ішкуза Пантікапа
    херня якась, знищувати треба всіх хто преться без дозволу, які б емблеми вони не мали чі й зовсім будуть без розпізнавальних знаків.
     
    slawuta5, hudojnikhg9612, cer и 5 другим нравится это.
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    німаків не можна, вони союзники у боротьбі проти червоної свинособакії
     
    slawuta5, hudojnikhg9612, Рост76 и ещё 1-му нравится это.
  20. Grifon 88

    Grifon 88 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    382
    Адрес:
    Україна Ішкуза Пантікапа
    німці ніколи і нікому не були союзниками, вони завше слідували тільки доцільності своїх економічних інтересів, як і зараз з москалями.
     
    slawuta5, hudojnikhg9612, Рост76 и 7 другим нравится это.
  21. Grifon 88

    Grifon 88 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    382
    Адрес:
    Україна Ішкуза Пантікапа
    Давайте краще привітаємо пана Олега з днем народження. Здоров'я, везіння у всьому та рариків під катушку!!! Ну і грошей купу! :beer::beer::beer:
     
    slawuta5, hudojnikhg9612, ☆ JOKER☆ и 10 другим нравится это.
  22. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Сообщения:
    2.439
    Адрес:
    Украина
  23. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Сообщения:
    2.439
    Адрес:
    Украина
    Доброго дня. Будьте здорові. За бортом -2 рано був кальт добрий.
     
    hudojnikhg9612, гринго80, SOTNIC и 7 другим нравится это.
  24. moranno

    moranno General-major

    Сообщения:
    6.491
    Адрес:
    Киев
    Доброго! Ясно та сонячно, хоч тії синоптики пишуть, що хмарно, -3.
    Знов ганяв в разрєшилівку, бо в вівторок не вспіли. Забрав дозвіл. Накупив додому смачного, дітям смаколиків, бо вони завжди чекають. Попив кави і приперсь. А вдома хазяйка розпахлась новими стравами. Ондо вже кличе на свіжу зупу. Всім добра!
    06.jpg
     
    slawuta5, hudojnikhg9612, гринго80 и 7 другим нравится это.
  25. Veniaminn

    Veniaminn Obergefreiter

    Сообщения:
    78
    Адрес:
    Украина
    Привітався. Будьте здорові.+1, хмарно, сиро і вітер. Але в магазин за пивом всеодно піду, бо маю трохи копченої салаки.
     
    slawuta5, hudojnikhg9612, cer и 8 другим нравится это.
  26. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Сообщения:
    546
    Адрес:
    Прилуки, Україна
    Вітаюся, товариство. Вернувсь таки домів. Давно квітник не поливав, тре глянути, шо там)
     

    Изображения:

    IMG_20191123_163457_108.jpg
    slawuta5, hudojnikhg9612, cer и 8 другим нравится это.