Недостатки автомата Калашникова

Dieses Thema im Forum "Вогнепальна зброя та боєприпаси" wurde erstellt von Алексей Лопух, 15. Jan. 2015.

  1. Лесик Синед

    Лесик Синед Feldwebel

    Beiträge:
    298
    Ну как минимум потому что они ценности там не представляют,и цена копейки, купить можно в свободной продаже.

    Не фанат я акамоидов и люблю армалайки, но картинка мне понравилась
    5533961.jpg
     
    G-Class, Vasco, duke6kirill und 3 anderen gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Продам противодроновый сеткомет по причине ненадобности Дистанция ведения огня 32-35 метров Комплек...
      15600 грн.
    2. Б/У - настріл 150 патронів в тирі. Barrett MRAD (Multi-Role Adaptive Design или Многоцелевая Адаптив...
      395000 грн.
    3. Remington 700 SP (Special Purpose) .308 Win.USA Классический безотказный проверенный годами карабин...
      70000 грн.
    4. Victrix–Італійський виробник високоточної зброї. Моделі Victrix відносяться до найкращих за якістю в...
      750000 грн.
    5. Продаю комплекс Steyr Mannlicher SSG08 кал.338 Lapua Magnum. Комплекс складається з: - приціл DELTA...
      350000 грн.
  3. Стрелок1

    Стрелок1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    1.197
    Ort:
    Одесса-Мама
    Вот один из вариантов.

    Было ещё где-то видео, где пара бывших соотечественников заказывают на сайте детали и получив по почте собирают, а затем испытывают АК. Проблемы только со стальной коробкой она шла примерно на 80% готовая.

     
  4. Zahar44

    Zahar44 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Beiträge:
    2.249
    Ort:
    Україна
    К сожалению вставшую мертвым клином (одну сторону сорвало с рельс) затворную раму самого надежного автомата не сфоткал. Жаль рядом Чипполино не было. Если бы я тогда знал, что нужно было всего лишь снять улетевшую в кусты крышку, вытряхнуть грязь и продолжить стрельбу, то не рихтовал бы ак 2 дня кувалдой.
     

    Images:

    IMG_2102.JPG
    IMG_2103.JPG
    IMG_2106.JPG
    IMG_2108.JPG
    BravoLA, ->Alexander., Hamer2109 und 2 anderen gefällt das.
  5. vader666

    vader666 Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.039
    Ort:
    Kiev
    Простите за флуд, но черт побери, какая же интересная тема, десять страниц прочел и будто на 10 лет в прошлое попал ,где споры что лучше.
     
    BCE gefällt das.
  6. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.085
    Ort:
    Україна
    я ж тобі не кажу що патрронники не розриває,рами не відриває і тд.
    та щє й рельсу відірвало через рукожопість майстрів зборки. правильно зібрана зброя,з якісних деталей-винослива шо ішачок. все інше :(
     
  7. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.085
    Ort:
    Україна
    та тут все про кругу :)
     
  8. E.Sibert

    E.Sibert General-leutnant

    Beiträge:
    14.015
    Ort:
    Львов
    Ствольную коробку вывернуло наружу - разрыв патрона?
     
  9. Стрелок1

    Стрелок1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    1.197
    Ort:
    Одесса-Мама
    Свежий видосик и "куча" конечно же.

     
    Puaro gefällt das.
  10. Стрелок1

    Стрелок1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    1.197
    Ort:
    Одесса-Мама
    Другой стрелок, оптика и 500м.

     
  11. Jakes

    Jakes Major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    19
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    31
    Beiträge:
    2.650
    Ort:
    Kyiv
    Це автомат чи оцивільнений з автомата карабін?
    Чим стріляли що воно так кабум-нуло?
     
  12. Zahar44

    Zahar44 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Beiträge:
    2.249
    Ort:
    Україна
    Да. Так бывает, когда заряжаешь в оружие кацапский шлак. У них это хоть и не постоянное, но типичное явление. Раму отрихтовал. После этого было отстреляно еще сотен 6-7 и пройден контрольный отстрел в НДКЦ при продлении разрешения.
     
  13. Zahar44

    Zahar44 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Beiträge:
    2.249
    Ort:
    Україна
    Маяк. Огражданка минимальная - подрезали немного шептало. Патроны БПЗ.
     
  14. Zahar44

    Zahar44 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Beiträge:
    2.249
    Ort:
    Україна
    Зато говоришь, что АК лучше арки. Он ничем не лучше и не хуже арки. Это просто другая система. Он работает, стреляет, попадает и ломается как и другие системы. Если стрелять из арки кацапскими патронами, она не будет давать кучность в 1 моа. Точно так же, если взять правильно подобранный акшный патрон то будет тоже не плохая кучность. Некоторые в споре не берут во внимание этот факт. Также и утверждение, что ак для малообученного солдата. Если человек не может разобраться с оружием за пару дней, то ему нужно выдавать грабли. И то не факт, что он их не сломает. Оружие - это агрегат, сконструированный для выполнения определенных задач в определенных условиях. Ты же не будешь вспахивать поле асфальтным катком? Так и тут. Научится выполнять задачи можно с любым оружием. Все остальное лишь предпочтение к устройству. Я владею обеими системами в одинаковом калибре. И для меня они абсолютно равны между собой. Просто слушать от человека, никогда не стрелявшего не из чего, утверждение, что что-то лучше а что-то хуже, как-то не..
     
  15. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.085
    Ort:
    Україна
    https://reibert.info/threads/nedostatki-avtomata-kalashnikova.571275/page-116#post-12723337
    не кращє а надійніше. і нагадай мені як ти рихтував раму та кришку ак після того як там патрон розірвало,і скільки потім настріляв???? https://reibert.info/threads/nedostatki-avtomata-kalashnikova.571275/page-116#post-12723247
    і мені дуже цікаво, що було б з аркою в такій ситуації,бо х його зна який патрон попадетьця :) ?????????????????
    я ніколи не писав що ак це снайперська гвинтівка :) а лише роздуми про технічні можливості покращєння прицілювання. які базуютьця на ваших же дописах\розповідях.
    "если человек идиот....." але ніхто не каже що мало обучений,без спец технічних знань солдат є ідіот. а в ато було багато людей які калаш бачіли тільки в контр страйк. і нічого,навчілися і ак пробачів відсутність досвіду. та щє й багато чого.
    за м16 нічого не чув.
     
    HBG gefällt das.
  16. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.085
    Ort:
    Україна
    питання до тих кому в ато\оос замість ак вже видавали м16\ар15.
    скільки разів вам доводилось змінювати ствол для проведення операцій та відбиття нападу??????????????????
     
    HBG gefällt das.
  17. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.085
    Ort:
    Україна
    якщо мілкан котируєтьця,то тоді я стріляв з вогнепальної зброї. правда у шкільному тирі. а з воздухана настрілявся до "чортиків",не снайпер але у горло пет пляшки з 10м пулька попадала=ми так пульки економили.
     
  18. E.Sibert

    E.Sibert General-leutnant

    Beiträge:
    14.015
    Ort:
    Львов
    Ну
    За чешские патроны тоже писал выше. Производство патронов для гражданского рынка далеко от военых допусков.
     
    Стрелок1 gefällt das.
  19. KVD-1976

    KVD-1976 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    12
    Beiträge:
    702
    Опять ахинею несёте ? Бывает )))
     
    BravoLA und Hamer2109 gefällt das.
  20. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.085
    Ort:
    Україна
    ну чому ж ахінею. 100+ сторінок володарі ар15 пісають кипятком через можливість на арці міняти стволи для виконання певних завдань. я розумію що під час ремонту замінити зношений ствол. так і в ак він заміняєтьця при потребі:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
    от я і питаю,про те як часто ви міняли ствол?7777 і чі міняли\переставляли ствол не для ремонту. це питання стосуєтьця лише тих хто в окопах з м16 воював.
     
  21. KVD-1976

    KVD-1976 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    12
    Beiträge:
    702
    Ахинея. Вы ствол из АК выпрессовывали, а новый запрессовывали? Не несите хуйни.
     
    Hamer2109 gefällt das.
  22. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann


    Чіполіно, відклали трохи грошенят, та поїдь в обласний центр. Там є гарний тір Сафарі, постріляй з калашматки та армалайки. Та не пиши ту муть, що пишеш.
    На відео міняють стволи в АР15 з .223 на 7,62*39. З калашом так не вийде.
     
    Vogneslav, Puaro und Sushik gefällt das.
  23. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.085
    Ort:
    Україна
    шановний. якщо вам невідомо. то ремонт класу "заміна ствола" у ак відбуваєтьця у спеціалізованій майстерні а не на коліні. з м16 ця процедура набагато зручніша і легша-це + їй у карму.
     
  24. KVD-1976

    KVD-1976 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    12
    Beiträge:
    702
    Мені відомо настільки багато про АК та про АР, що ви навіть уявити собі не можете. Маю обидва карабіни, після купівлі АР, з Калаша зовсім не цікаво і не хочеться стріляти. Настріл з обох кілька тисяч. Армію не рахуємо. Я можу робити висновки, а от ви, поки не маєте настрілу з обох хочаб 200 штук, висновків робити не можете зовсім.
     
    BravoLA und Yuber gefällt das.
  25. Я вижу у вас рельса под авто дисконнектор, слабое звено конечно. Но это другое.

    Вот если погуглить AR15 out of battery detonation то выходит много историй и фото. Разница в том что такой апер или ловер молотком не подрихтовать, а на всякие возможные травмы как говорил один "бабы еще нарожают".

    [​IMG]
     
  26. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.085
    Ort:
    Україна
    те що в арки стволи міняютьця легким рухом руки,мені це відомо. і те що в ак дуло на "коліні" не заміниш,теж знаю. і до чого тут заміна ствола у ак? питанння було не в легкості заміни. ЯК ЧАСТО ВАМ ДОВОДИЛОСЯ ЗМІНЮВАТИ СТВОЛ ВАШОЇ АР15 ДЛЯ ВИКОНАННЯ ПЕВНИХ БОЙОВИХ ЗАВДАНЬ В АТО??? я ж не питаю як часто ви його ремонтували і тд.
     
    Zuletzt bearbeitet: 21. Nov. 2019
    Vitold gefällt das.