штик-ніж.

Тема у розділі 'Знайдене в землі та переробки', створена користувачем MIXALKO, 13 лис 2019.

  1. MIXALKO

    MIXALKO Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    240
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    445
    Повідомлення:
    150
    Адреса:
    турійськ
    штик ніж похожий як від свд але ручка має іншу форму.
     

    Images:

    DSCN8856.JPG
    DSCN8855.JPG
    DSCN8854.JPG
    DSCN8853.JPG
    DSCN8852.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. штик часів ПСВ.Все оригінал.клейма показав. стан непоганий.
      2000 грн.
    2. Реквізити для оплати уточнюйте в приватних повідомленнях
      25000 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Ящик з під набоїв 40*53 мм до m19 порожній, металевий, герметичний у дуже гарному стані Довжина 44 с...
      1000 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Новий подвійний Антімоскітний прилад / повербанк 9600 mAh. Можна використовувати автономно на природ...
      1200 грн.
    5. Новий глушник. Ціну знижено! Відправка поштою. 0987315611
      5000 грн.
  3. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.054
    Адреса:
    У к р а ї н а
    \Lisovik/ та MIXALKO подобається це.
  4. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    167
    Повідомлення:
    3.964
    Адреса:
    Україна
    Таки так---Манліхер 95-в такому стані легко 500-600 гр
     
    MIXALKO подобається це.
  5. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Доброго ранку.Манліхер,але не зрозуміло,для чого на хрестовині виточили щось схоже на мушку...:confused:Воно ж при чіплянні багнета на ствол буде з нижнього боку.Якщо хтось зустрічав і знає для чого,розкажіть нам,незнайкам.З пов.
     
    Bakay та MIXALKO подобається це.
  6. lgg1969

    lgg1969 Oberleutnant

    Повідомлення:
    2.204
    Адреса:
    Тихий Омут
    Такие маннлихеры выпускались долго и в разных странах и на разных заводах , часто мелкосерийно и как эрзацы к винтовкам других систем . Подгонка была практически индивидуальной . В результате часто можно было встретить солдата с парой штыков , один от новой винтовки ( актуальной ) другой от прежней (поломанной или сданной при переформировании ) . Солдатский вариант отличался от унтер-офицерского наличием кольца для темляка на клюве головы ( стоит поискать там просверленное отверстие ) и крюка на гарде . При присвоении очередного воинского звания можно было получить штык от командира , купить самому готовый или переделать солдатский . Бывало меняли гарду целиком но чаще крюк приваривали и как в обсуждаемом случае приклепали . В дальнейшем крюк или отвалился или был удален когда штык был видан солдату . Иллюстрации поищите самостоятельно мне искать картинки в нете некогда а извлекать свои из шкафа лень :) .
     
    Doktor 103, bomber 45 та MIXALKO подобається це.
  7. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
    За Вашу версію,що унтер-офіцери самі крюки "клепали,варили,кільця під тємляки дюравили...):eek::Dдуже дякую...Просто трошки таких ножиків видів,але таке "очумільство" ще не зустрічав і мети такої роботи не розумію.
     
    Bandera3, ArtBorsuk, Bakay та ще 1-му подобається це.
  8. bomber 45

    bomber 45 Leutnant

    Повідомлення:
    2.004
    Адреса:
    ...
    Браво! Так и бывало! :D:p