Optimus Svea 123

Тема в разделе "Сірники, запальнички, примуси та пічі", создана пользователем ПривеТ, 21 янв 2019.

  1. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Вітання всім панове.
    Продам зі своєї колекції чудовий екземпляр 70-х років.(на мою думку)
    Практично не користований.
    Все працює ідеально!
    Хто візьме, буде радий.
    Ціна Продано
    Запитання, пропозиції в ЛС.
    В комплекті є рідна коробка.
     

    Изображения:

    DSC_1549.jpg
    DSC_1535.JPG
    DSC_1536.JPG
    DSC_1537.JPG
    DSC_1542.JPG
    DSC_1543.JPG
    DSC_1545.JPG
    DSC_1546.JPG
    DSC_1547.JPG
    DSC_1548.JPG
    Последнее редактирование: 23 янв 2019
    Ярек133, jurko, Кроммвель и 2 другим нравится это.
    1. Запальничка Silver Match виробництва Франціі у робочому стані
      550 грн.
    2. Пальник спиртовка посрібленний виробництва Франціі
      250 грн.
    3. Пальник спиртовка виробництва Франціі
      150 грн.
    4. Оригинальный примус,, Martel,, из Франции Материал латунь.
      1200 грн.
    5. (в наличии 280 шт.)
      Кремені до запальничок. Мають спеціальне покриття, яке збільшує іскру. Кращі за сучасні!!!
      5 грн.
  2. Bushcraft

    Bushcraft Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Сообщения:
    782
    Адрес:
    Ukraine
    Он божественнен! Один из лучших туристических примусов. Состояние внешне просто шикарное. Не мог пройти мимо и не восхитится
     
    CAMOPAL, ПривеТ, takt09 и ещё 1-му нравится это.
  3. FOX76

    FOX76 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    408
    Адрес:
    Харьков
    Вот бы есче увидеть сам примус и клейма, если можно?

    Отправлено с моего HUAWEI MT1-U06 через Tapatalk
     
    vampir нравится это.
  4. Bushcraft

    Bushcraft Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Сообщения:
    782
    Адрес:
    Ukraine
    Резерв
     
    takt09 нравится это.
  5. vampir

    vampir Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    226
    Лоты
      на продаже:
    43
      проданные:
    517
    Сообщения:
    4.322
    Да ладно) Juwel 33 намного лучше. Скажу это вам как обладатель обеих)
     
    FOX76 и jurko нравится это.
  6. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Прийнято.
    Всім решту вдячний за участь.
    Кожен має свою думку.
    Фото постараюсь завтра добавити, але не обітцяю.
    Зацікавило тільки,чим Juwel 33 Набагато кращий?
    В мене був, тому цікаво.
     
  7. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Доброго дня всім.
    Добавлю просто декілька сьогоднішніх фото.
    Може комусь цікаво.:beer:
     

    Изображения:

    DSC_1866.JPG
    DSC_1874.JPG
    DSC_1885.jpg
    DSC_1890.JPG
    DSC_1863.JPG
    DSC_1862.JPG
    DSC_1860.JPG
    DSC_1859.JPG
    DSC_1858.JPG
    DSC_1857.JPG
    arez0609, amilo, Mike_2013 и ещё 1-му нравится это.
  8. FOX76

    FOX76 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    408
    Адрес:
    Харьков
    Да я не ошибся!
    Он действительно прекрасный, и что не мало важно есче Шведского производства!
    Удачи в продаже, новый владелец с ним будет сыт и обогрет.

    Отправлено с моего HUAWEI MT1-U06 через Tapatalk
     
    ПривеТ нравится это.
  9. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Всім дякую.
    Продано.:(
     
  10. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Доброго часу.
    Додам ще одну.
    Лот номер 2
    Svea 123 R

    Практично нову, розпалювалась до 10 разів, купляв новою.
    Видно по фото. Працює чудово.
    Коробка, черпак (новий), інструкція.
    Ціна Продано доставка за рахунок покупця.
    Оплата карта ПБ
    Тернопілля.
    Запитання, пропозиції в лс.
     

    Изображения:

    DSC_3443.jpg
    Последнее редактирование: 27 ноя 2019
    Mike_2013 и amilo нравится это.
  11. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Лот номер 3
    Svea 123 R

    В хорошому, робочому стан. Працює чудово.
    Коробка, черпак(без ручки,втрачена).
    Made in Sweden
    Ціна Продано, доставка за рахунок покупця.
    Оплата карта ПБ
    Тернопілля.
    Запитання, пропозиції в лс.
     

    Изображения:

    DSC_3374.JPG
    DSC_3369.JPG
    DSC_3370.JPG
    DSC_3373.JPG
    Последнее редактирование: 2 дек 2019
    amilo и Mike_2013 нравится это.
  12. Xronos

    Xronos Obergefreiter

    Сообщения:
    218
    Адрес:
    Киев
    Мої вітання! Як не забрали, то лот 2 придбаю. Як вже немає 2 - лот 3.
     
    ПривеТ нравится это.
  13. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Доброго часу! №2 забрали.
    Лот 3 за Вами, пішов в лс.
     
  14. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Лот номер 4
    Svea 123

    Нова, не розпалювалась
    Made in Sweden
    Від старості трохи покрилась окислами.
    В комплеті інструкція, розкладна голка і чохол , який вже "підуставший" від років
    Ціна 5000грн ,доставка за рахунок покупця.
    Оплата карта ПБ
    Тернопілля.
    Фото телефоном, не важні.
    Запитання, пропозиції в лс.
     

    Изображения:

    IMG-20210703-WA0009.jpg
    IMG-20210703-WA0000.jpg
    IMG-20210703-WA0001.jpg
    IMG-20210703-WA0002.jpg
    IMG-20210703-WA0003.jpg
    IMG-20210703-WA0004.jpg
    IMG-20210703-WA0005.jpg
    IMG-20210703-WA0006.jpg
    IMG-20210703-WA0007.jpg
    IMG-20210703-WA0008.jpg
    Busta и Колобок11 нравится это.
  15. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Лот номер 4
    Svea 123 Made in Sweden
    4500 грн.
     
  16. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Лот номер 4
    Svea 123 Made in Sweden
    4200 грн.
    запитання і пропозиції пишіть в лс.