Знак за ранение.

Тема у розділі 'Третій Рейх', створена користувачем Belj, 29 жов 2019.

  1. Belj

    Belj Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    631
    Адреса:
    Украина
    Здравствуйте.Прошу высказать мнение касательно оригинальности знака.Некоторые говорят что копия,литьё.Спасибо.
     

    Images:

    IMG_20191029_105246_HDR.jpg
    IMG_20191029_105323_HDR.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Алюмінієвий бачок 4 літрів.
      250 грн.
    2. До Вашої уваги Тарілка під перші страви, зі столовой для составу бійців Wehrmacht. Тавро підглазурне...
      1500 грн.
    3. До вашої уваги велика кружка 0,5l офіцерської столовой вермахту. Тавро підглазурне Bavaria 1942 Добр...
      5500 грн.
    4. Знайдено у землі.Мито водою,не чистився.Послуги банку за рахунок покупця.
      350 грн.
    5. Оригінал, в гарному стані, без сколів та тріщин. Цікаве підглазурне клеймо зі зміщенням. Іншого тако...
      1550 грн.
  3. lesnoided

    lesnoided Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    204
    Лоти
      на продажу:
    47
      продані:
    485
    Повідомлення:
    4.518
    Адреса:
    Обязательно лес
    Интересно кто так выливает. Оригинал.
     
    Woldemar M. подобається це.
  4. Belj

    Belj Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    631
    Адреса:
    Украина
    Это утверждал базарный барыга.Ко мне попало от скупщика,цигана.
     
  5. ZOLLINGEN

    ZOLLINGEN Hauptmann

    Повідомлення:
    2.992
    Адреса:
    Pagan Land
    Добрый вечер.
    Видится крепкий оригинальный знак без иглы.
     
    Woldemar M. та Вiтушка подобається це.
  6. Scharc

    Scharc Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    342
    Лоти
      на продажу:
    79
      продані:
    908
    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Харьковская область
    Оригинальный штампованый знак.
     
    Woldemar M. та ZOLLINGEN подобається це.
  7. Вiтушка

    Вiтушка Moderator

    Повідомлення:
    2.973
    Адреса:
    Беларусь У ДРЫГВЕ на КУПIНЕ
    По представленным фото вполне себе оригинальное чёрное ранение. Проблем не вижу.
     
    Woldemar M. та ZOLLINGEN подобається це.
  8. Belj

    Belj Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    631
    Адреса:
    Украина
    А что за капельки синей краски,издевались над ним или это окислы?
     
  9. Вiтушка

    Вiтушка Moderator

    Повідомлення:
    2.973
    Адреса:
    Беларусь У ДРЫГВЕ на КУПIНЕ
    Похоже на окислы. Возможно жмуровая.
     
  10. Belj

    Belj Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    631
    Адреса:
    Украина
    Думаю если была б жмуровая,если не иголка то зацеп был бы целый.Но буду надеяться что не из могилы.