Прикупив ремінець та сиромяту шкіру. Ремінь такий робити буду це вже зрозуміло. Але ще маю питання чи правильно вказана ширина ремінця 26мм, бо це майже на 10мм вуще штатного реміня ППШ 41 ?.
Дякую, все зрозуміло. Переглядаючи фото, звернув увагу на один факт. Лише на цім однім фото є два не стандартних ремінці. Бієць номер 1 з раннім ППШ і ремінь явно на завязках а в бійця номер 2 хоч і не видно що за зброя но ремінь явно вущий ніж стандартний.
вот, перелистал тему, небыло чертежа. тыльник таки на 114-115мм)) всем кто настрогал деревях - конечно поздно уже, а кто ещё планирует - пригодится.Цифры видны плохо, но в программе можно увеличить 1к1 на мониторе ,сопоставить и доставить размеры.
не увидел ,кстати, чертежа передней части ложа? и себе не оставил в своё время. Докиньте до пары к этому чертёжику.
...приятно вИдеть (сначала дерево было желтого цвета) кто-то его ужЕ отмасштабировал цевье - был отдельный рисунок З.Ы. ...оригинал не сохранился (был полный пакет эскизов/размеров) на "ганз" есть мальенькие копии - цифры тоже не читабельны (зато в цвете )...
Прийнявся за виготовлення ремінця. Нарізав заготовок. Для зручності пришивання шкіряних наконечників, чуть підклеїв шкіру до ремінця. Пришивав в ручну, стіжки позначав завчасно виготовленою приблудою. Нитки натуральні. Позначку стіжків робив з обох сторін, щоб виглядало акуратніше. Позначив та просверлів дирки під завязки. Сверлів трубкою, дуже легко та зручно. Поставив завязки. На сьогодні все.
Доброго, тупо напильником по предоставленным оригиналам на глаз, из шинки вырезал и\или выпилил пару деталей, бо фрезеровщикам такая работа очень сложная:
Сформував кінці на заготовках з сиромятої шкіри. Приложив по краю дошки (можна і по накресленій лінії) заготовку, щоб заготовка рівно лягла, приложив планку та півкруглим придметом який перший попався під руку зробив відтиск лінії. решти відтисків робив аналогічно. Зробив відмітку та насверлів трубкою дирок. Отвір в трубці скрізний тож чистити від кругляшів які його забивають легко
Ці деталі робив на око, чисто з вигляду. Старою заточеною викруткою зробив бокові висічки, просто протиснувши шкіру, решти все доробив скальпелем.
Зібрав комплектуючі в одне ціле. Получився (ремонтний) ремінь. Саме цю модель поставлю на свій макет ППД 40. Получиться ніби то його тягали від початку війни і в ході експлуатації мінявся ремінь, без ремонту ніяк.
Доброго всем, с третьего раза по оригиналу выгнул, скобу, верх с гаечного ключа, собрать в "кучу" было проще, с копаного ствола мг42, токарь выточил заготовку стволика под СХП, не нужно заморачиваться со сверлением плюс высокое качество металла.
Качество, ствола металла это бонус, война ни при чем, проще, меньше расходников, красивее в конце концов, плюс логичнее, дешевле, плюс работу свою надо уважать.
Ну то уже ка-ка была, оригинал, по образцу и лепил, вроде Ижевск - стрела в щите , короче был бы другой образец, и форма була-б друга....
Доброго, вот привел тело в соответствии со скобой ( усм пока не трогал), запек в отработке, потом почистил /помыл металлической мочалкой для посуды с моющим гала. По мере нагревания металла надо постоянно промазывать деталь кисточкой с отработкой, до полного почернения и «запекания» отработки.
Доброго вечора камради, вирішив і я спробувати відреставрувати свій ппд, прикупив у камрада запчастини, яких не вистачало, але ще в мене ще не все, що потрібно. Можливо в когось є лишній затвор. Дякую