Самовар

Discussion in 'Знахідки' started by Фредерик, Sep 30, 2019.

  1. Фредерик

    Фредерик Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    97
    Messages:
    235
    Location:
    Чили, Сантьяго
    Сколько стоит такая вещь IMG-31162ab80f47868621ccdae08113d39c-V.jpg IMG-9b77087c9af75243b9283930fbc52547-V.jpg IMG-2804f3887574908f126f719802df39cf-V.jpg
     
    Jawist, Ebert and Рост76 like this.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 4 шт.)
      Німецький зачеп на поясний ремінь. Оригінал! Сталь.
      400 грн.
    2. (в наличии 20 шт.)
      D образне кільце на німецьке спорядження (рюкзаки, переноски і т.д.). Оригінал 40-х років. Фарбоване...
      150 грн.
    3. ЧАСТЬ фурнитуры на игрик материал сталь. Вермахт.
      210 грн.
    4. Карабін. Німеччина.
      150 грн.
    5. Фурнітура, одним лотом, все на фото
      400 грн.
  3. Фредерик

    Фредерик Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    97
    Messages:
    235
    Location:
    Чили, Сантьяго
    1870 год
     
  4. Фредерик

    Фредерик Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    97
    Messages:
    235
    Location:
    Чили, Сантьяго
    Фото только такие
     
  5. Рост76

    Рост76 General-major

    Доброго, якій обем і стан в середині, якщо не тече можно з 1500 грн на аук, відновити його до гарного стану буде трошкі коштувати грошенят, реально можуть накидати більше, як повезе.
    З Повагою.
     
  6. Фредерик

    Фредерик Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    97
    Messages:
    235
    Location:
    Чили, Сантьяго
    Краник прокапывает IMG-76c90b26fb77d1c4f3988248017bbaaf-V.jpg IMG-fc91849a6373edd0a253312e224217a1-V.jpg IMG-92d7d45326bf087f27b73c39cedbd343-V.jpg IMG-d37a6c9704b33388d576515fa4a11bcc-V.jpg
     
    Jawist and Рост76 like this.
  7. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    Як я зрозумiв з фото, зольника немае?
     
    vgvg4 likes this.
  8. ст.сержант

    ст.сержант Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    257
    Ну зольник это дело наживное,а то что колосника нет,это уже беда.Менять его то ещё удовольствие.
     
    vgvg4 and sanyaxxx like this.
  9. vgvg4

    vgvg4 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    -2
    Отзывов:
    197
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    403
    Messages:
    3,394
    Отсутствует: колосник, зольник, корона, заглушка. На фото не вижу паровичка (на крышке) - неудачный ракурс. Геометрия нарушена.
    Медали так себе...
    Гривен 700.
    Желающие забросать тапками, посмотрите у соседей!
    Да и я что-то слышал о самоварах - примеры работ:
     

    Images:

    DSC_0127.jpg
    DSC_0183.jpg
    DSC_0185.jpg
    DSC_0371.jpg
    DSC_0491.jpg
    DSC_0631.jpg
  10. ДЯДЯ ПАША

    ДЯДЯ ПАША Oberleutnant

    Messages:
    1,872
    Location:
    КИЕВСКАЯ РУСЬ
    Вы думаете, что это год выпуска самовара?
     
    Ruff and vgvg4 like this.