Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.200
    Адрес:
    від Сяну до Дону
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 10 шт.)
      Активні навушники Walker's Razor Slim захищають органи слуху від небезпечних шумів, дозволяючи...
      3350 грн.
    2. (в наличии 12 шт.)
      Кевларовий захист паху Від Корсару Олива
      500 грн.
    3. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на м...
      21500 грн.
    4. (в наличии 4 шт.)
      Шведський бронежилет Kroppsskydd 90А розмір М вживаний. Містить балістичні пакети
      1500 грн.
    5. (в наличии 3 шт.)
      Якісно зроблене зручне кріплення. Тактичний п'ятипозиційний тримач 1"/25.4 мм ліхтаря або...
      270 грн.
  3. Снайпер.74

    Снайпер.74 Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.781
    Адрес:
    Украина Токмак
    Topaz81, hudojnikhg9612, Veniaminn и 2 другим нравится это.
  4. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.200
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    та то не проблема. десь біля ринку діди з села ставлять свої мотоциклетки і поки вони базарюють то можна спокійно познімати. от і всьо
     
    Дядя Льоша, gantz, hudojnikhg9612 и 5 другим нравится это.
  5. Рост76

    Рост76 General-major

    Сообщения:
    5.217
    Адрес:
    Рідна ненька Україна.
    Культурна назва ,, Кизил,, або Дерен звичайний, в мене садовий і тікі починає стигнути, варення смачне і так їстівний :D.
    Амінініка зі святом, якщо буде тему читати. Роботи багато :eek::oops:o_O хоч і п'ятниця.
     
    Grifon 88, hudojnikhg9612, NIA и 4 другим нравится это.
  6. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095
    бандіт і мородьорррр ! надумав старіков обіжать ...
     
    hudojnikhg9612, Снайпер.74 и Veniaminn нравится это.
  7. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    28
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    42
    Сообщения:
    6.254
    Адрес:
    Україна. Кропивницький
    То не є правда! Маю вже третього шотландця(було дві кішки,зараз кіт),самі добрі і ласкаві котяки!
    Зараз набираю текст а кіт спить в мене на колінах!
    IMG_20190816_185412_HDR.jpg
     
    Последнее редактирование: 16 авг 2019
    консерватор, cer, moranno и 7 другим нравится это.
  8. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095
    ага , так то воно і є ! то він на колінах не спить і ви боїтесь правду написати бо вони шотландці ще й читати вміють ... кляц-кляц - там недалеко ;):D:beer::beer::beer:
     
    Veniaminn, hudojnikhg9612, NIA и ещё 1-му нравится это.
  9. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    28
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    42
    Сообщения:
    6.254
    Адрес:
    Україна. Кропивницький
    Може читати,Райберт особливо!
    IMG_20190305_130016.jpg IMG_20190305_125619.jpg
     
    консерватор, gvv2309, KUNDLER и 9 другим нравится это.
  10. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.454
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Фух напрацювався, переносив святі поліна в схрон, а зимою буду божествену літургію робить.:beer:
     

    Изображения:

    68942839_510127206411841_1736703625666756608_n.jpg
    unkers87, cer, KUNDLER и 12 другим нравится это.
  11. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    7.525
    Адрес:
    Бишівська Хунта
    Та йому 9 років. Завжди, коли Стару хочу позлить то питаю- Честер як здохне ми його похороним чи в мусорнік викинемо?:D
     
    Зольдатен, cer, Allex761 и 7 другим нравится это.
  12. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.753
    Адрес:
    Galicien - Volyn
    Таки з п'єтніцою будьте здорові
    20190816_203439.jpg
     
  13. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    7.525
    Адрес:
    Бишівська Хунта
    600 гривень тачка?;)
     
    cer, Veniaminn, Topaz81 и 3 другим нравится это.
  14. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    3.027
    хм. ще гроші платите, я б безкоштовно б допоміг))):D
    Вітаю всих із закінченням рабочого тижня! :beer:
     
    Hamer2109, консерватор, cer и 10 другим нравится это.
  15. Рост76

    Рост76 General-major

    Сообщения:
    5.217
    Адрес:
    Рідна ненька Україна.
    Тікі до дому доплентав :D завтра на інші подвиги треба o_O гарного всім вечора :beer:.
    IMG_20190816_204301.jpg
     
    Hamer2109, unkers87, cascada и 16 другим нравится это.
  16. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.454
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212

    ага , за чтири тачки.:beer:
     
    slawuta5, cer, Veniaminn и 4 другим нравится это.
  17. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.454
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes: да, то приїдджайте, мені забезкоштовно нуна кришу перекрить.:beer: кохф+ обід а в неділю відвезу на скіфські кургани напокопать ;)
     
    консерватор, slawuta5, cer и 5 другим нравится это.
  18. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    3.027
    найн! квоту по безкоштовним дахам в цьому році виповнено)))
    а от бууратінок би потягав))) з перервами на кохє, три! поки пан буде калапуцать, мандаліна теж трохи на пузо сяде))

    цицька:D невелицька
     
    w2z2, unkers87, засыпщик _ и 13 другим нравится это.
  19. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.681
    Адрес:
    Черкаси обл
    Панове!Невстигаю читать шо тут робиться,потихеньку на праці перечитаю,а сьогодні добрий вечір всій чесній компанії!!!
    З пройдешнім днем археолога звичайно всих,хто якось причетний до цього діла!!!:beer::beer::beer:
     
  20. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.681
    Адрес:
    Черкаси обл
    був сьогодні проїздом проз вашу хату,але не своєю,то і не забіг-везли мене швидко і мимо...:beer:
     
    slawuta5, cer, Рост76 и ещё 1-му нравится это.
  21. moranno

    moranno General-major

    Сообщения:
    6.492
    Адрес:
    Киев
  22. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Сообщения:
    546
    Адрес:
    Прилуки, Україна
    Вітаюся, товариство. Шо ви тут без мене? А я сьогодні на годинку проскочив до Мостару в Боснії. Давно дуже хотів побувати. Видно до сих пір сліди війни. Врапчічі проїжджав, ее спинявся, бо не було часу, може коли пізніше. Ось що встиг галопом нафоткати.
     

    Изображения:

    IMG_20190816_161941.jpg
    IMG_20190816_165429.jpg
    IMG_20190816_155744.jpg
    IMG_20190816_170102.jpg
    IMG_20190816_155734.jpg
    IMG_20190816_174023.jpg
    IMG_20190816_161212.jpg
    IMG_20190816_160923.jpg
    IMG_20190816_155814.jpg
    IMG_20190816_155809.jpg
    IMG_20190816_161925.jpg
    unkers87, консерватор, slawuta5 и 6 другим нравится это.
  23. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    3.027
    )))) Леночка мгновенно увеличила себе губы- матюкнувшись при отце)))
     
    unkers87, консерватор, slawuta5 и 5 другим нравится это.
  24. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Сообщения:
    546
    Адрес:
    Прилуки, Україна
    А он що босняки виробляють з всякого воєнного хламу і просять за то грубі гроші в евро)
     

    Изображения:

    IMG_20190816_163323.jpg
    IMG_20190816_163224.jpg
    IMG_20190816_163219.jpg
    unkers87, консерватор, corbie и 11 другим нравится это.
  25. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.681
    Адрес:
    Черкаси обл
    шось димарь в неї наче і наший,і бриль також,а вулик видно шо не робочий:D:beer:
     
    консерватор, slawuta5, cer и 6 другим нравится это.
  26. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    3.027
    а в руках даблпатичок_)))
     
    slawuta5, cer, Рост76 и 2 другим нравится это.