Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. reider74

    reider74 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    651
    Адрес:
    Киев
    Красненькі кращі..:D
    f0385f9d2076636859d9e7ea3eb20609.jpg
     
    cer, Veniaminn, NIA и 7 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      Назва - патч США Стан - новий Розмір - 5 см / 8 см Матеріал - ПВХ Комплектація - патч
      50 грн.
    2. (в наличии 8 шт.)
      ПВХ (резина) шеврон на липучке 60х60мм
      210 грн.
    3. Нашивка. Примерный размер 7х7 см
      80 грн.
    4. (в наличии 10 шт.)
      ПВХ патч, шеврон на липучке "УБД" (Учасник бойових дій) Рзмер 7,5 х 4,5см
      150 грн.
    5. Патчі МТР Британія убакс, кітель, парка Стан: нові В лоті все, що на фото. Ціна за все одразу в кожн...
      200 грн.
  3. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    і чоловки мають право ходити в спідницях, це якщо вже про закон той з подробицями)) там щес багато пунктів
     
    cer, Veniaminn, hudojnikhg9612 и 3 другим нравится это.
  4. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    3.027
    отак буває, комусь недодуло комусь передуло)):D
     
    cer, Veniaminn, hudojnikhg9612 и 4 другим нравится это.
  5. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Сообщения:
    8.071
    Адрес:
    Лодомерія
    Власне, ніхто не боронить вважати себе та інших навіть емульсією на кіноплівці.
    Дякую за компліман.
     
    cer, Veniaminn, hudojnikhg9612 и 5 другим нравится это.
  6. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    4.865
    Адрес:
    Слобожанщина.
    Вітаю товариство,як життя?Вибачте що мало став заходить.Маю причини)))
    До речі,за що пана https://reibert.info/members/ruslan100.71931/ заблокували,і мабуть пожиттево бо 1100 баллів:eek:
     
    cer, SOTNIC, Grifon 88 и 4 другим нравится это.
  7. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    Привітався!


    Screenshot_20190809-193320.png
     
    kins, Pyro, cer и 7 другим нравится это.
  8. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    велкам в Боконізм)))
     
    slawuta5, cer и hudojnikhg9612 нравится это.
  9. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    4.865
    Адрес:
    Слобожанщина.
    Отакої,а начебто ж проти русні був...Надо йому позвонить(маю номера) виясню ,може через зе??Хоча він,(Руслан 100)дядько гарячий і на язик гострий ...
     
    slawuta5, cer, Veniaminn и 4 другим нравится это.
  10. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095
    Не дуже й мало , він досить активно виказував свої переконання в іншій темі ......................................
     
    cer, Veniaminn, hudojnikhg9612 и ещё 1-му нравится это.
  11. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    4.865
    Адрес:
    Слобожанщина.
    Та начебто не сепарські...Хоча може що повидаляли??
     
    slawuta5, cer и hudojnikhg9612 нравится это.
  12. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
     
    slawuta5, cer, 646dg и 4 другим нравится это.
  13. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    О!
     
    slawuta5, cer, Veniaminn и 4 другим нравится это.
  14. Штюбинг

    Штюбинг Oberleutnant

    Сообщения:
    1.633
    Адрес:
    Украіна, Запоріжжя
    Краще пляшку та огірок (солоний)!
     
    slawuta5, cer, Veniaminn и 6 другим нравится это.
  15. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095
    люди міняються під тягарем певних обставин , декотрі просто не виявляють своє справжнє єство , наміри чи мають певні завдання від "кураторів" і до певного часу відпрацьовують певний напрямок , інші мають приховану ненависть чи злобу на все оточуюче і це все помножине на декількадесят характерних ознак .... Хто зна насправді які ми є і до якої міри можемо тримати почуття під контролем - може людині остогидла певна ситуація чи щось завдало руйнівного удару ........
     
    cer, Veniaminn, Grifon 88 и 3 другим нравится это.
  16. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    і знову в тему
     
    cer, Veniaminn, hudojnikhg9612 и ещё 1-му нравится это.
  17. Штюбинг

    Штюбинг Oberleutnant

    Сообщения:
    1.633
    Адрес:
    Украіна, Запоріжжя
    kins, slawuta5, cer и 2 другим нравится это.
  18. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Сообщения:
    8.071
    Адрес:
    Лодомерія
    За Юнну Моріц можна почимчикувати до Руслана Центнеровича.
     
    slawuta5, cer, Veniaminn и 2 другим нравится это.
  19. Руслан 0807

    Руслан 0807 Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    92
    Лоты
      на продаже:
    115
      проданные:
    176
    Сообщения:
    283
    Адрес:
    м. Суми
    Доброго вечора усім!Так на усіх прихожан, ТЕЭ, кххх, не вистачить.... на п"ятниче причастя........:beer:
     
    slawuta5, cer, Veniaminn и 5 другим нравится это.
  20. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    3.027
    звісно не фатить, ще ж "скрипоньки" пьють))
     
    slawuta5, cer, Veniaminn и 3 другим нравится это.
  21. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Сообщения:
    8.071
    Адрес:
    Лодомерія
    Я того і боявся - як цицькоп"ятниці з"їхали на пси, то неминуче почалось протверезвлювання.
    Хоч електронами себе відчуваєте?
     
    slawuta5, cer и hudojnikhg9612 нравится это.
  22. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    Гей піонери юні, хутчій сюди!
     
    slawuta5, cer, Veniaminn и 2 другим нравится это.
  23. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    ))))))
     
    slawuta5, cer и hudojnikhg9612 нравится это.
  24. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    у мене кицька під столом кошенят народжує, я себе відчуваю повитухою.
     
    slawuta5, cer, Veniaminn и 4 другим нравится это.
  25. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    4.865
    Адрес:
    Слобожанщина.
    Таки да...Всяке бувае,може й консерва...
     
    slawuta5, Бек, cer и 2 другим нравится это.
  26. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Сообщения:
    8.071
    Адрес:
    Лодомерія
    Особєнно
    Я кошенят люблю топити. Як приємно:
    Сидиш собi спокiйно на вiдрi i палиш люльку,
    А воно маленьке i дурне все тичеться у сраку.
    Так хорошо, що пiсню заспiваєш.
    А потiм їх лопатою порубиш на шматочки
    Та й викинеш к пуям. )М(
     
    slawuta5, Бек, cer и 4 другим нравится это.